| Sofia_Maria_1999 a întrebat:

Conteaza inaltimea intr-o relatie? Adica ma place un baiat care e mai pitic decat mine cu 5-8 cm..si mie imi cam place de el dar nu vreau sa fiu cu el din cauza inaltimii...

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu timpul va creste si te va depasi.Nu vad asta ca pe un motiv major. Daca asta este un motiv pentru tine ai probleme clare in a-ti intemeia o relatie.La fiecare vei gasi cate un defect.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu este ok daca e mai mic ca tine, o sa iti fie greu sa ii faci sex oral tu fiind mai inalta

| RAY a răspuns:

Nu conteaza pe naiba astea sunt vrajeli ca nu conteaza, aud ca nu conteaza fizicul, banii, carcaterul ce naiba numai conteaza nimic chiar? tu ca fata cauti pe cineva care sa te protejeze ce sa faci cu un pitic tu sal protejezi pe el, in toate speciile masculul e mai inalt ca femela ce noi suntem diferiti? isi dau dreptate conteaza inaltime extrem de mult in viata cine spune ca nu ori minte ori habar nu are cum e sa fi mic de inaltime, asta e ca banii nu aduc fericirea dar in viata ta nu ai avut banii multi, cum nu cunosti ceva normal ca poti nega

| corbulalbrosu a răspuns:

Diferenta de inaltime de aceasta natura dintre iubiti, conteaza chiar mai mult decat ti-ai putea imagina. Aprecierile dar mai ales comentariile rautacioase, acide nu vor lipsi/intarzia sa apara la adresa voastra. In astfel de cazuri foarte rare de fapt (nu-i asa? ) totul depinde de caracterul, comportamentul si intercatiunea dintre voi si restul societatii/comunitatii.

| R0R0 a răspuns:

Nu conteaza inaltimea.
Voi sa fiti fericiti si sa va iubiti!

| Lawliet14 a răspuns:

Nu conteaza asta.

| DeathOfDreams a răspuns:

E doar un aspect neimportant, intervine doar alegerea ta dacă-l accepți sau nu.

Și pe de altă parte, dacă într-adevăr îți place de el, ce importanță are înălțimea?

| ABCD122 a răspuns:

Conteaza inaltimea -parerea mea-

| DarkCrina a răspuns:

Pai intrebarea sa ti.o pui tie, nu noua. Daca conteaza pentru tine, asta e important. Daca pentru mine conteaza sau nu, pentru tine e irelevant.