| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dau seama ca un baiat ma place?

Cand ieseam afara cu prietenii si prietenele mele era un baiat care se tot uita la mine, ma analiza din cap pana in picioare..era atent la tot ce zic.happy.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Baiatul care se tot uita la tine si e atent ce zici...te place

| BYGGeo a răspuns:

El te place dar cred ca prea timit ca sa iti arate asta. Mai bine incerci sa ai un moment sau o plimbare mai lunga cu el in care sa vorbiti mai mult si din acea discutie ar trebui sa iti dai seama daca te place mult sau doar se holbeaza la fete frumuoase.

| neutrino a răspuns:

A dorit sa-ti dea o nota.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur te place. Intra in vorba cu el... daca ti se pare ok, poti sa ii ceri id-ul de mess etc.happy

| RammsteinHH a răspuns:

Te place.
E destul sa se tot uite la tine.

| justforfun97 a răspuns:

Din tot ce ai zis, deja e mort dupa tine happy