| ramona90 a întrebat:

Cum poti sa uiti pe cineva vazandul zilnic, si stiind k nimic nu va mai fii la felsad aducandu-ti aminte ce acele clipe frumoase ...care acum sunt doar niste amintiri frumoase...

2 răspunsuri:
| costel24ro a răspuns:

Daca imi lasi si id-ul putem vb.sau imi dai add la acelasi id ca si username-ul

| Dragos_Pantiru_1993 a răspuns:

Treci peste,nu te intereseaza trecutul,pe noi,oamenii ne intereseaza viitorul, el e cheia tuturor, nu ne interezeaza nici macar prezentul pentru ca prezentul este in acelasi timp viitor si trecut.Treci peste, viitorul e tot ce conteaza.Vo veni si clipe mult mai frumoase de atat, dar cu altcineva.Pana sa poti sa culegi cel mai frumos trandafir, trebuie sa te intepi in foarte multi spini.