| 541730 a întrebat:

Cum sa il fac sa ma observe?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| toxik a răspuns:

Este cumva orb de nu te observa? raised eyebrows

| IubesteEa a răspuns:

1.fiti buni prieteni, iesiti impreuna, distrativa, comunicatii zi si noapte daca il placi incearca sa il pui sa fac ceva pentru tine si daca face te place:X succes:* funda?

| Robert a răspuns:

1 pune-ti silicoane.
2 fa-ti buzele cu botox.
3 fa dragoste cu cel mai bun prieten al lui.asa ii va spune de tine si te va vedea.
4 lasa-l in pace.nu esti pentru el.

| Serafir a răspuns:

Pune afis cu tine la disparuti in ziarul citit de el laughing)))

| curlyhair a răspuns:

Da-te pe langa el
Da-te in vorba cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu mergi si discuti cu el.Lasa treburile cu prima impresie si alte povesti.Sigur te va aprecia mult mai mult daca faci primul pas si spui lucrurilor pe nume.Tot nu inteleg de ce credeti voi, fetele, ca baiatu trebuie sa observe si sa faca primii pasi tot timpu...

| cgabriela13 a răspuns:

Imbraca-te la moda, sa ai mereu decolteu, parul aranjat si sa fii machiata.