| Anonimarobi a întrebat:

Curiozitate. Daca am facut sex si nu a curs sange la ginecolog spune ca sunt virgina sau nu?

Răspuns Câştigător
| 4psiho a răspuns:

Himenul nu este o membrană impermeabilă, ai în himen o găurică. Găurica respectivă poate fi mai mare sau mai mică. E posibil să fi nimerit exact în găurica respectivă când ai făcut sex și actul sexual să nu fi rupt himenul ci doar să-l lărgească.
Dacă este doctor cu experiență își dă seama dacă ești sau nu virgină.

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca ai facut sex, ca o curs sange, ca nu, NU mai esti virigna

| Emilian65 a răspuns:

Daca ai facut sex cu iubitul tau cu siguranta ca nu mai esti virgina. Deci, ginecologul va spune ce constata el in urma controlului ginecologic.

| sofisis a răspuns:

Nu este absolut deloc obligatoriu ca curga sange.
Posibil ca himenul tau nu a fost foarte vascularizat si la rupere nu a curs nimic. E perfect normal.
NU mai esti virgina si DA, orice medic ginecolog isi da seama de asta.

| Loredana12031995 a răspuns:

Buna! cu siguranta daca vei face un control ginecologic iti va spune ca nu mai esti virgina daca ai avut un contct sexual chiar daca nu ti-a curs sange happy multa bafta!