| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai o menstruatie neregulata, aplicatia My Calendar aceea virala de pe magazin play iti spune cu exactitate cand esti la ovulatie? Eu in ultimele luni mereu am introdus data menstruatiei, eu acum am incercat sa am un contact cand mi-a scris in aplicatie ca sunt la ovulatie pentru a putea ramane insarcinata

1 răspuns:
| Kren a răspuns:

Ar trebui să mărești frecvența contactelor sexuale, sunt mai multe șanse așa. Metoda calendarului nu este întotdeauna precisă