| Karina_2903 a întrebat:

Daca esti virgina si faci dragoste cu un baiat si nu iti curge sange, el isi da seama ca ai fost virgina? El poate sa spuna ca nu ai fost virgina doar pentru ca nu ti-a curs sange?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prima penetrare este foarte greoaie, prezența dureri locale.
Lipsa sângerării himenului este pe fond de nevascularizare.
Pa, pa.

| Sigmund a răspuns:

Probabil ca da, exact nu stiu sa-ti spun pentru. ca nu am facut dragoste cu o fata, insa din discutiile auzite de mine, da isi da seama.

| mihaela_7412 a răspuns:

Da cred ca da depinde si de baiat daca stie ce e cu el dar ar trebuie sa isi dea seama din gesturile pe care le faci si nah mai multe depinde si de el si de tine

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Aici depinde de cata incredere are in tine persoana respectiva, si cat de informat e cu privire la asta, practic nu are de unde sa isi dea seama!

| Demo8k a răspuns:

Daca are experienta isi da seama. Nu este neaparata nevoie sa iti curga sange din primul act sexual, poti avea himenul elastic si sa nu iti curga prea curand sange.

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Fă și tu pe proasta, fă-te că n-ai mai văzut una pînă atunci.
"Woow, pot s-o ating?! Dar de ce se uită așa urît la mine?"

| Markus_4003 a răspuns:

Dar totusi la intrebarea korinei trebuie sa fie o explicatie deoarece penisul intimpina greutati si simte cind se apropie de himenul si il ddestruge pentru ca capul penisului este foarte sensibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Eu mi-am pus de multe ori intrebarea asta dupa ce am facut dragoste cu pritena si acum dupa ce a trecut atata vreme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca este adecvarat