| printesapomposanumber1 a întrebat:

Dacă iubitul meu avea sperma pe mâna și după 30 de minute s-a uscat și după și a băgat degetele în vagin pot rămâne însărcinată? Să iau pastila de a doua zi?

7 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Clar da, spermatozoizii sunt rezistenți la aer

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La mintea voastra mai pun 2 lei si iau o ceapă, insarcinata ramîi numai daca el ejaculeaza in vagin, altfel nu, si nu lua pastila de a doua zi ca te dereglezi de tot

| Violleta2022 a răspuns:

Insarcinata nu, dar poti face o infectie vaginala foarte urata.

| Emilian65 a răspuns:

Nu poți sa fii gravida. Nu este nevoie de pastilă de protecție.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti rămâne și nu lua pastilă că îți strici organismul!

| Robert2526 a răspuns:

Nu luat pastila ca o iei degeaba. Si nu baga in seama nici oamenii care ti-au raspuns pana acum. Nu ramai insarcinata, nu faci infectii, nu se intampla nimic.

| gianifasole a răspuns:

Nu ramai însărcinată dar când vei avea copilul dorit acesta din păcate v a avea malformații grave din cauza spermatozoizilor morti