| wdexwjmwd a întrebat:

De ce spun unele femei ca toti barbatii sunt porci?
I-au incercat pe toti?
De ce spun unii barbati ca toate femeile sunt panarame?
Le-au incercat pe toate?

49 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Simplu: prejudecăți.
Iar prejudecățile știi ce sunt, nu?

P.S. http://www.tpu.ro/......meni-daca/

| madyddd a răspuns:

Nu toti barbatii sunt porci nesimtiti(mistreti scarbosi). Unii barbati girafe prostute, altii sunt catelusi tristi, altii broaste nesigure. Dar daca nu ai grija unul dintre mistretii scarbosi poate distruge totul pentru ceilalti barbati.
barbati panarame nu sunt? ce, numai femeile sa fie apelate asa?laughing
in general…nu ar trebui catalogata populimea asta a Terrei dupa sexe..in cazul de fata..nu toti POT fi curve-scrofi..si nici poarce-curvari! Dar acced la denumire…
si apropo, Pentru ca nu se cunosc cazuri in natura de incrucisari intre specii diferite si daca admitem ca barbatii sunt porci, atunci partenerele lor sunt niste scroafe?!?!
Iar porcii astia sunt de mai multe feluri:
Cel ce isi inseala scroafa, e un porc.
Cel care **** alta scroafa si povesteste altora aventura, e un porc mizerabil.
Cel care **** si se lasa prins e un porc prost.
Cel care nu se lasa prins e un porc norocos.
Cel care se da singur de gol e un porc prost.
Cel care **** si lasa scroafa gravida e un porc de prasila.
Cel care are doar o scroafa e un porc econom.
Cel care are doar o scroafa e un porc sarac.
Cel care pleaca la ****t nebarbierit e un porc tepos.
Cel care nu se duce la alta scroafa e un porc lenes.
Cel care nu mai poate **** e un porc de taiat.
Si cel care nu cauta alte scroafe e un porc casnic.big grin

| Onio a răspuns (pentru madyddd):

Mi-ai facut ziua laughing
Esti haioasa laughing

P.S. Totusi se cunosc cazuri de incrucisari intre specii. tongue

| madyddd a răspuns (pentru Onio):

"incrucisari intre specii"... zici tu? laughing i-a da-mi un exemplutongue

| Onio a răspuns (pentru Onio):

Rectific: Specii diferite. happy

| Onio a răspuns (pentru madyddd):

Search: Animale Hibride :P
Ai si un link =>

http://www.protv.ro/stiri/animale-hibrid-10-combinatii-uimitoare-foto.html

| Danutul22 a răspuns (pentru madyddd):

Deci..mai spart...nu altalaughing

| madyddd a răspuns (pentru Danutul22):

Oups! rolling on the floor)asa de usor te "spargi"?!

Răspuns utilizator avertizat
| Danutul22 a răspuns (pentru madyddd):

Ca un balon intepat cu un ac ..ai facut o crima! Acum serios..prea tare raspunsul tau o.O chiar imi place

| madyddd a răspuns (pentru Danutul22):

Iar mie imi place ca iti place de raspunsul meu. acum mai lipsea sa spui ca iti place si de ceea care a scris raspunsullaughing)
o poti face acum, nu e niciodata prea tarziubatting eyelashes

| Danutul22 a răspuns (pentru madyddd):

Mno..imi place si ala.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| madyddd a răspuns (pentru Danutul22):

Ala care? noi vorbim despre o "ea" sau un "el"?!

| madyddd a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Casa de piatra si copii de caramidalaughing)

| Danutul22 a răspuns (pentru madyddd):

Nu..gata..prea mult ras dauneaza sanatatii laughing Sau te face mai tanar..numai stiu cum era

Răspuns utilizator avertizat
| Danutul22 a răspuns (pentru madyddd):

Mno.tu stii sa faci oamenii sa zambeasca...ma rog..in cazul meu rad la fiecare commentariu-.-

| Danutul22 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Mno..mai stii o intrebare la care nu vom afla raspunsul niciodata.

Răspuns utilizator avertizat
| madyddd a răspuns (pentru Danutul22):

Râsul este jogging intern.winking

| Danutul22 a răspuns (pentru madyddd):

Pe asta am mai auzito...ai pierdut ''darul'' rasului sad

| Danutul22 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Asta e intrebare de Einstein buddysadNu stiu sad Haide sa il intrebam pe Einstein..ca e pe skype acum.

| madyddd a răspuns (pentru Danutul22):

worried atunci mergem si noi in jacuzzi poate iti recapeti din nou rasulbatting eyelashes

| Danutul22 a răspuns (pentru madyddd):

Trebuie sa il invitam si pe WQT fiindca am fii nepoliticosi daca nu am face asta.e nevoie de un jacuzzi mare...ma intreb cat ocupa WQT.

| madyddd a răspuns (pentru Danutul22):

Mdaaa, ce dilemaworried.
WQT, ne ajuti tu?

Răspuns utilizator avertizat
| Danutul22 a răspuns (pentru madyddd):

Mno..va la pe voi sa inchiriati\cumparati. merg sa cumpar costum\e de baie

Răspuns utilizator avertizat
| madyddd a răspuns (pentru Danutul22):

big grin si cum a fost la cumparaturi? ti-ai gasit costum de baie?

| Danutul22 a răspuns (pentru madyddd):

Cum sa nu gasesc.dar am gasit doar 1..ofofof..viata asta

| madyddd a răspuns (pentru Danutul22):

Nu ti-au mai ajuns banii?!rolling on the floor)

| Danutul22 a răspuns (pentru madyddd):

Mno..am luat asa pentru mine ca in rest numai erau.ce sa mai..acum cauta lumea happy

| Danutul22 a răspuns (pentru Danutul22):

Las*

| madyddd a răspuns (pentru Danutul22):

Bine ca gasit macar pentru tine ca altfel ramaneai in fundu' golrolling on the floor)

| Danutul22 a răspuns (pentru madyddd):

Mno..ai dreptate

| aryana1991 a răspuns:

Asta e culmea! Cum sa le incerce pe toti-toate? Fiecare isi exprima parerea n functie de experientele prin care a trecut. Daca au avut de cateva ori parte de o panarama sau un porc atunci incep sa creada ca si restul sunt asa lucru care nu e in totalitate adevarat pentru ca sunt fel si fel de persoane

| Annim a răspuns:

big grin big grin big grin
Fiind-ca femeile stiu ce vor barbatii de la ele : SEX (dar nu stiu despre hormonii lor)
Si pentru ca femeile sunt frumoase (majoritatea ) (orice femeie poate fi Angelina Jolly daca se aranjeaza si se imbraca cu gust) si sunt nervosi cind nu le reusesc tentativele de seductie, de aceea incep sa creada ca femeile sunt doar tablouri frumoase ce nu pot iubi, sau cel putin sa transmita un mesaj barbatilor
.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa cum fiecare dintre noi excelam prin frumusete, exemplu aryana 1991, asa si oamenii vericule, se fac albii de porci intre ei pana ai vede Al de Sus si-i stramba de-i poceste la caracter cum nici ei nu s-ar fi visat

| Onio a răspuns:

Aici intervine o statistica eronata.

Fiecare barbat sau femeie, dupa mai multe relatii care au avut un final neplacut, incepe sa "catalogheze" sexul opus, si ii pune in aceeasi "oala".
El/Ea cu cat are parte de relatii "ratate" una dupa alta, cu atat mai mult isi "baga" aceasta idee preconceputa in cap (toti/toate sunt la fel).
De aici rezulta si alti factori negativi:

Informatia vizuala eronata:

Catalogam o anumita persoana dupa felul in care se imbraca (o fata daca este imbracata mai sumar, sau machiata un pic mai strident, "Gata! e PITZI!).
Daca o fata vede un baiat care umbla cu mai multe fete, isi zice "Asta sigur umbla numai dupa sex"

Informatia auditiva eronata:

Cand o terta persoana "iti spune" despre El/Ea ca este "porc"/"panarama", si tu nici macar nu il/o cunosti, si deja ii pui o "stampila pe frunte".

Aici gresesc majoritatea. Atata timp cat nu cunoastem o persoana, si nu ii descoperim "mintea", "sufletul" si "trupul", nu este normal sa o catalogam anticipat.

| MauiNight a răspuns:

Sunt niste tantalai care habar n-au ce inseamna femei/barbati si ii pun pe toti in acelasi jacuzzi.
Nici in vise nu au sanse sa fie cu cineva mult mai bun decat ei. Deci, fraiericii astia se cupleaza doar intre ei si tot ce le ramane este sa critice de invidie ca nu pot obtine ceva mai de... calitatehee hee

Răspuns utilizator avertizat
| MauiNight a răspuns (pentru wdexwjmwd):

laughing
Ti-o dau pe bunica-mea sa va jucati impreunabatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| MauiNight a răspuns (pentru wdexwjmwd):

O vrei pe blonda aia? Ti-o aduc luni, dar vezi ca e cam salbatica. Fa-o sa se simta tanara din nou

Răspuns utilizator avertizat
| SmRpT a răspuns:

De una, de alta...

| DeanW a răspuns:

E o aiureala a unora. Se intampla ca atunci cand cineva e dezamagit iubit/iubita ajung sa vada toate toate persoanele de sex opus ca aceea persoana. E ceva psihic, de necincredere, de autoprotectie.