| pantofipantofi a întrebat:

De ce toata lumea se leaga de femei ca sunt materialiste? pe barbati nu ii vede nimeni ca sunt curvari? din prima obsedati sex! cum barbatii vor sex asa si femeile vor bani, asa cum nu toate sunt materialiste exista si barbati cu exceptii, deci?

11 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

@Pacala Ce ai zis tu nu o ajuta de loc pe angelutza si sti de ce? Pentru ca ea nu se referea la cele care presteaza pentru bani, ci la cele care se combina cu mosi pentru bani happy[si cazuri de-astea]. Si zici ca barbatsii sunt prosti, dar tu ai vazut vre-odata o fata ce sufera? Cat de proasta poate aia sa fie ca sufera dupa un prost? nu cred din moment ce gandesti asa.
Da angelutza sunt si barbatsii curvari si femei materialiste.cine a zis ca nu ar fi? E plina lumea de din-astia.Si inca nu s-a deschis subiect de barbatsi, s-a deschis doar despre femei.Si pana la urma eu m-am obisnuit sa fie femeile acuzate pentru asta, pentru ca barbatsii au ajuns aproape totsi curvari.[nu zic ca fetele nu, dar e o diferenta]

| Razvan a răspuns:

Vrei sa imi zici mie ca tu nu vrei sex?thinking
Oricine vrea, e normal.Totul tine de cum ai fost educat. Daca ti s-a spus sa profiti de pe altii asa vei face mereu.De ce sa vrei banii altuia cand ii poti avea pe ai tai? Eu asta nu inteleg.Cum sa fi o femeie intretinuta.Adica n-ai minte, teluri si traiesti intr-o colivie de auroh go on

| ATHOS a răspuns:

Nu trebuie decat sa te uiti putin la aceasta categorie de intrebari si vei vedea ca nu exista diferente notabile intre femei si barbati in ceea ce priveste sexul!
Daca vei face o analiza in ceea ce priveste partea materiala vei ajunge la concluzii stupefiante( desigur femei-barbati)!
Si acum raspunsul la intrebarea ta : da exista si sunt mult mai multi decat crezi. Daca nu i-ai vazut inca schimba mediul.
Bafta!

| Pacala a răspuns:

Hai, angelutza, ma lasi? Orice barbat vrea si sex, ca doar n-o sa va plimbe de manuta si o sa va priveasca si atat. Si voi vreti sex, ca doar va place. Pe cine incerci sa fraieresti aici? Iar femeile materialiste se numesc curve. Asa se cheama orice femeie care presteaza sex contra bani sau contra alte foloase materiale. Procentul femeilor materialiste a crescut enorm in ultimii ani, pentru ca se gasesc prosti care sa le ofere bani, haine, bijuterii si masini pentru o portie de sex si un zambet fals. E exclusiv vina barbatilor ca-s prosti. Femeile doar profita de prostia barbatilor. Da` si cand barbatu` deschide ochii si`si alege o femeie "de casa", eheee... happy Plus, eu am o dilema legata de materialistele astea. Ok, inteleg, presteaza contra bani si alte cele, pana pe la vreo 30 de ani, hai 35 de ani. Dupa aceea ele sunt niste "obosite" (varsta isi spune cuvantul, na), iar alte materialiste de 16 - 20 de ani apar "pe piata". Logic, prostul plin de bani renunta la batrane si se orienteaza spre prospaturi. Atunci, astea batrane ce or sa faca? Ca doar nu s-or face... confectionere? In afara de curvit, alta meserie habar n-au. Ce fac? Mor de foame sau se lipesc de primul prost care mai e dispus sa le ia de neveste?

| Damian a răspuns:

Toti barbati suntem niste porci, si toate femeile sunt la fel (curve)

| Duhovnicul a răspuns:

Okay toti barbatii vor sex. Da, si ce e rau in asta? O spui de parca sexul ar fi ceva de rau laughing Si din pacate pentru tine @Pacala cam are dreptate, majoritatea ca sa nu spun toate femeile cer ceva in schimb pentru sex fie ca e vorba de bani, cadouri scumpe, cine romantice, excursii etc., atunci care e diferenta intre o prostitutata si una materialista? Cat despre sex, stai ca nu pricep, tu daca nu vrei sa faci sex nu te obliga nimeni gaseste-ti unul pocait ca astia nu vor sex pana la casatorie, eu consider ca viata de cuplu este ca un parteneriat si implica pe cat relatii sentimentale pe atat si relatii sexuale ca doar nu ti-ai luat partenerul sa te uiti la el cat de frumosi are ochii.
Dar incep sa cred ca voua va convine de faptul ca barbatii sunt obsedati dupa sex pentru ca asa ii puteti manipula cum vreti voi sa va cumpere de toate, sa se casatoreasca cu voi, faceti un copil si uite asa v-ati ales cu un prost care sa va intretina. Daca toate femeile ar gandi ca si @Onutzu ar fi foarte bine.

| Miauti a răspuns:

Angelutza ai zis o taica! "cum barbatii vor sex asa si femeile vor bani " de aici reiese ca ca femeile sunt prostituate pentru ca vor bani. laughing)

Deci! ce zici facem o partida? ai ca iti dau bani!

| rosto a răspuns:

Au doamneeee, te rog eu frumos nu mai apara tu drepturile femeilor ca ai dat cu mucii-n fasole! Spune numai despre tine si atat. happy

| Sov95 a răspuns:

Hey, păcală, chiar crezi ca toti cred ca traiesc ca sa faca sex... eu mi-as petrece toată viata doar privind-o si vorbind cu ea!

| Mishooletz a răspuns:

Barbatii au fost curvari dintotdeauna. Femeile materialiste au aparut dupa ce si-au dat seama ca barbatul curvar are bani laughing

| vw9378 a răspuns:

Hai sa nu generalizam.traim intr-o lume in care toti suntem diferiti.ca unele se orienteaza catre alte lucruri...asta e altcevalaughing