| Terna_Tudor_1998 a întrebat:

De ce unii indragostiti se despart, in urma unei hotariri luate chiar in apogeul sentimentelor lor?

Răspuns Câştigător
| AlexXutzu07 a răspuns:

Buna, cand simti ca iubesti nu trebuie sa te opresti din acest sentiment pentru nimic in lume, alaturi de cineva poti fi CINEVA, cand iubesti nu exista limite, totul este etern si vesnic. Unele persoane nu au curajul necesar sa lupte mai departe si abandoneaza pur si simplu...

5 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Le lipseste curajul de a lupta pentru ce simt

| Vix999 a răspuns:

De obicei din cauza unor factori externiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca dragostea e oarba

| MrSoapte a răspuns:

Daca tu iubesti maxim un om! Omu` te iubeste maxim pe tine...dar omu` bea si face urat! Dupa N incercari, observi ca nu renunta la viciile alea! Te desparti?

Răspuns utilizator avertizat