| Maria_8927 a întrebat:

Deci am 13 ani si am facut sex neprotejat cu prietenul meu de 14 ani, care a ejaculat in mine.Credeti ca este vreo posibilitate sa raman gravida?

Răspuns Câştigător
| ParanoidKidu a răspuns:

POFTIM?! Ai 13 ani si deja ai facut sex, iti zic fara suparare ai grave probleme pshice. Ce a fost in capul tau? TARATE?! Nu te gandeai la consecintele ce vor urma, tu ai crezut ca-i o placere de neinchipuit, asa-i? Si uite ai ramas gravida, utilizatorii TPU iti dau sfaturi bune dar tu la cat de proasta esti faci ceea ce iti ordona capul. Aveai numai note de 10 de ai facut asta?! sau aveai 3 pe linie de ti-ai gasit alinare in asta? Daca eram tatal tau te dadeam la casa de copii si inainte de asta luai o mama de bataie
PS:eu am 14 ani si n-am facut niciodata asta si nici nu m-am sarutat cu nu stiutiu cine etc.
PSS:Concluzie:SUPORTA CONSECINTELE!

41 răspunsuri:
| costel_4263 a răspuns:

Fa nunta de pe acum, ca la cocalari.gravida esti 100%. copil prost.

| bogdan10aqua a răspuns:

Esti dusa cu capu fato!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici flocii nu ti-au dat la 13 ani si tu te fu. ti. esti viitoarea curva a scolii generale. cat a durat? 30 de secunde de nu a avut timp prostu sa si`o scoata?
ps. sper sa ramai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In locu' tau m-as sinucide!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nar fi trebuit sa o faci, dar asculta aici:du-te la farmacie si cumparati un test de sarcina, folosestel precum indicatiilor si asteapata sa vezi daca e pozitiv sau negativ, daca e negativ nu e musai sa le spui parintilor, daca e pozitiv vb cu ei si du-te la un ginecolog impreuna cu mama ta

sa stii ca n-ar fi trebuit sa o faci, sau macar trebuia protejat daca vroiai sa devii femeie la 13 ani

ai grija de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apucate de fumat si de baut si pierzi copilu...si gata e totul bine

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

MARE TIE GRADINA DOAMNE!
PS: Sunt ateie si nu cred in Dumnezeu dar de cand am citit ce scrie aici mi-am pus din nou eterna intrebare: '' Dumnezeu exista? Daca exista de ce lasa prosti pe lume? ''
crying

| spanzy a răspuns:

Ala e nebun cum sa faca asa ceva sa isi dea drumu in tine straight face oricum treca ce treca sigur o sa ramai insarcinata

| Victor_Vasile_1995 a răspuns:

NU STAI LINISTITA! NICI CEA MAI MICA SANSA!

| Loveyoukiddy a răspuns:

Si eu am 14 ani si am facut sex...dar am facut protejat.La 13 ani cum ai putut sa faci fara prezervativ? Si sa mai si ejaculeze in tine? Ce e in capu tau? Gravida ramai fi sigura pentru ca esti foarte fertila la o asemenea varsta.Ti-as recomanda anticonceptionale dar nefiind medic eu[mama este medic] iti zic du-te la un ginecolog sau ia site-u asta fa-ti cont si intreaba doctorul ginecolog de acolo iti poate da sfaturi si o sa.ti fie de folos http://www.clopotel.ro/educatie/educatie_sexuala/.Data viitoare fii mai atenta pana la urma u singura iti bati joc de corpul tau! Sper sa.ti fie de folos site-u :*

Răspuns utilizator avertizat