| odragostepierduta a întrebat:

E legat de ultima mea intrebare crying
Astazi am vorbit cu fostul meu iubit despre ce s-a intamplat(stiti voi, daca nu stiti uitati-va la ultima mea intrebare). Si mi-a spus ca a facut dragoste cu fata aceea doar pentru ca... Si l-am intrebat,, Pentru ca... vreau un raspuns de ce nu zici nimic? " Si apoi a zis foarte nervos:,, Pentru ca o iubeam" iar eu:,, Ok deci pentru tine 2 ani au fost degeaba nu?" El:,, Mda, stii ceva da a fost degeaba" Apoi l-am intrebat daca chiar e insrcinta si el cica,, Da e si ce ai ceva importriva? "Atunci m-am enervat ingrozitor si l-am dat afara pe usa si am inceput sa plang ingrozitor! Nu inteleg chiar nimic! Cum adica daca am ceva impotriva? Inteleg ca o iubea dar nu se poate in 2 ani de zile sa nu fi tinut deloc la mine crying Adica se cunoaste cu ea de doar 5 luni. E posibil asa ceva sad?

6 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

La 26 de ani o relație de 2 ani care se termină... te afectează prea mult. Deși tind să cred din cum ți-a vorbit că tipa îl are cu ceva la mână. Adică dacă într-adevăr zice că o iubește pe aia și s-a culcat cu ea din acest motiv, ar fi putut să îți dea ție cu șutu-n fund în momentul în care a început să iasă cu aia. Dar n-a făcut-o; deci schimbarea lui bruscă de comportament are un motiv pe care trebuie să îl afli. Probabil o fi fost ceva incontrolabil. Bărbat fiind, tipa respectivă a tras de el, el nu s-a putut controla și a ieșit ce-a ieșit... Băiat finuț, când a văzut că greșeala s-a soldat cu un embrion și un viitor copil, a decis să își asume responsabilitatea și să fie nesimțit cu tine ca să îl uiți.

| Izabelaisa a răspuns:

Mama ce porc e straight face

Ma Dragutza happy Tu esti mare ai 26 de ani nu ti-ai dat inca seama cum sunt barbati astia happy Imi pare rau ce ti se intampla sad!
Dar baiatu asta pe tine nu te merita eu zic sa stergi orice din mintea ta ce ai legat cu el nu-l mai cauta chiar daca te cauta el tu fii indiferenta cu el raspundei ca si cum ar fi doar un simplu amic sa vezi cum va veni el in genunchi la tine si iti va cere scuze :-J asa sunt toti happy
Apoi nu cred faza cu insarcinata ori e bou ori a vrut doar sa-ti faca rau tot timpu asta cat ati fost impreuna si sincer imi pare rau asta e cel mai nasol si eu as suferi daca as fi in locul tau dar nu m-as opri aici happy As merge inainte cu capu sus happy as fi indiferenta i-as zice ca nu ma intereseaza de cand el s-a despartit de mine happy As incerca sa imi refac viata chiar daca am cazut happy asa si ti-e iti zic refa-ti viata lasa-l in urma NU TE MERITA happy va suferi el happy ai sa vezi happy!
Sper ca te.am ajutat cu ceva pussy :*

| sdasfgasgaads a răspuns:

Bah 2 ani nu inseamna mai nimica oricum va despartiti ca asa e viata... oameni ratoni

| darkdragons a răspuns:

Stii cum suntem no baietii...in caz ca nu stii suntem ingrozitori(nu-i adevarat dar incerc sa te consolez)big grin ffunda

| odragostepierduta explică:

Pardon: insarcinta. Si am 26 de ani

| odragostepierduta explică:

Si stiu ca ea e insarcinata pentru ca si-a mai facut si test de sarcina si a venit cu el la mine sa mi-l arate. Deci chiar atata nesimtire a avut sa mai vina si cu testul la mine crying