| Mihaela200000 a întrebat:

Este posibil să fiu însărcinată dacă am mici crampe abodominale?
Mă simt puțin umflată să zic și parcă mă gâdilă ceva sau mi se zbate mușchiul?
Menționez ca dacă ar fi să fiu aș avea 2 săptămâni de sarcină

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cred ca ai mincat mult si trebuie sa te c@ (c)i

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, sarcina nu da crampe de burta!
Doar constipatia si gazele din burta dau dureri si crampe.

| Madaxo97 a răspuns:

La 2 săptămâni ar fi prea mica sarcina sa se vada sau sa dea vreun simptom. Crampele nu sunt semn de sarcină. Ești doar balonata poate.

| Madaxo97 a răspuns:

In întrebarea ta anterioara spui ca ai ovulat si facut sex între 15-19 luna asta, deci e mult prea devreme sa aflii daca s-a prins sarcina sau nu. Ai răbdare, așteaptă sa vezi daca vine menstruatia măcar. Fa un test de sarcina peste 2 săptămâni cel mai devreme.