| FLAViЯ a întrebat:

Eu am 14 ani, sunt fata. Prietenul meu are 17 ani. Suntem impreuna de 8 luni si relatsia noastra e foarte ok) Credeti ca e devreme pentru mine sa ma intilnesc cu un baiat? Uneori lumea se uitala mine urit din cauza asta, si chiar ma doare

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Nicidecum. Sa te intalnesti cu el nu e deloc devreme. Nici sa va plimbati, nici sa va pupati, nici sa va tineti de mana. Dar...doar atat, deocamdata.
Iubiti-va mult.happy

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E cam devreme. La varsta asta ar trebui sa ai alte preocupari, fiindca vremea asta nu se mai intoarce. De barbati o sa ai timp toata viata, dar ce nu inveti acum, nu vei mai invata niciodata. La 14 ani, principala ta ocupatie ar trebui sa fie scoala si invatatura si n-ar trebui sa pierzi timp pretios cu alte chestii.

| Dizzydizz a răspuns:

laughingno way.
stay cu el
app
lma:X

| Anecherry a răspuns:

Nu pot sa-ti spun daca e devreme sau nuhappy. dar pot sa-ti spun ca nu ar trebui sa-ti pese. ce faci tu e treaba ta si numai a ta, lasa lumea in pace ca nu-ti da ea de mancare. oricum e foarte rea si rar gasesti persoane care sa te ajute, majoritatea fac exact contrariul.

| marrr a răspuns:

La varsta la care sunteti, e normal sa se observe o diferenta intre voi doi, dar nu-ti face griji! Cand veti creste va veti da seama ca sunteti absolut la fel, nimeni nu va mai face diferenta de varstetongue Si daca tu te simti pregatita pentru asta este bine, dar ai grija sa nu intreceti limita.

| liveincolors a răspuns:

Intotdeauna va exista lume care sa te critice. Asta e, stiu cum e, dar trebuie sa te obisnuiesti.Eu zic ca nu e nimic rau in a avea un prieten la 14 ani, dar depinde si de intentiile lui.

| Zâmbărici a răspuns:

Te simti bine alaturi de el? Va iubiti?
Ce treaba ai tu cu lumea?
Stai linistita, gura lumii e rea si este peste tot.hee hee

| pity33 a răspuns:

Nuhee hee. eu sunt cu prietenu meu de la 12 ani si nimeni nare nimic impotriva.si acum am 15