| anonim_4396 a întrebat:

Exista iubire inte o fata si un baiat, daca ea este cu vreo 10 cm mai inalta decat el? voi ati putea iubi pe cineva care nu se incadreaza criteriilor voastre fizice?

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca te complexeaza un asemenea amanunt, nu iubesti.
Doar te lasi iubita.
Nu e bine.

| lolly a răspuns:

Draga mea nu pentru toti conteaza aspectul fizic, si10 cm e perfect pentru multe persoane. e ceva obisnuitwinking

| Roberta a răspuns:

Draga cand e iubire adevarata, nu e important cat e esti de inalt, gras, scund etc. Nu poti pune accent mereu pe aspectul fizic, daca iubesti persoana respectiva, mai mult conteaza ce e in interiol persoanei, felul de a fi, sufletul etc. Sper ca te-am ajutat.

| Paula007 a răspuns:

laughing exista. acum depinde de cei 2 implicati in relatiewinking

| CandyES a răspuns:

Ce legatura are niste centimetri in plus ca nu inteleg raised eyebrows? important este sa exsite iubire si atunci "aia " nu inseamna nimica. Am fost cu un baiat mai mic de statura si normal ca l-am putut iubi de ce sa no fac? niciodata nu m-am gandit ca sunt unpic mai inalta.mai bine gandeste-te la altceva intr-o relatie nu la prostiile asteawinking

| LifeIsAJoke a răspuns:

Daca voi va iubiti nu conteaza.Eu nu as putea.

| coliflor a răspuns:

Parerea mea ca dragostea nu cunoaste:varsta,inaltime, religie, nationalitate...bla,bla,bla.restul e can can.

| silviu766 a răspuns:

Acuma iti zic sincer si din toata inima: ESTI O PROASTA DE DAI IN GROPI...ce conteaza inaltimea? laughing doamne, esti ceva tzaranca de aia cred dusa cu mintae

| DianaAndra1 a răspuns:

Pe tine te deranjeaza? Ti-ai pus intrebarea? Tu trebuie sa-ti raspunzi prima data, si apoi fa-ti griji de altii.
@UnuSimplu, de ce nu ai fi cu ea?! Chiar crezi ca daca ti-ar placea caracterul ei, ti-ar oferi dragoste, bunatate, protectie si fericire(lucruri de care toti oamenii au nevoie), ai mai tine cont de inaltime? Te inseli

| UnuSimplu a răspuns:

Ar fi culmea sa fie asta un impedimenthappy.N-as sta cu Eva Mendes ca are 1.65 mlaughing)(eu avand 1.83)

| Zerg a răspuns:

Consider ca iubirea nu tine cont de criterii fizice. Poate exista si o iubire intre oameni de diverse inaltimi.

| iuliana06 a răspuns:

Dragostea nu tine de felul cum arati! Daca iubesti o persoana nu te mai intereseaza cum arata! Parerea mea:*

| Teddyna a răspuns:

Eu sunt mai inalta ca prietenul meu cu vreo 5 cm ...nu vad problema... Si dc te place te place asa cum esti tu.winking

| Sperantza a răspuns:

Depinde poate ca exista, eu insa nu am posedat acest sentiment.nici nu vreau.inimii nu-i ordoni.

| amman208 a răspuns:

El deja a zis "te iubesc!" simt ca nu mai pot da inapoi sad