| Zuziiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Hei! Am o mica nelamurire. Deci... un baiat se distreaza in pauze cu alte fete, apoi cand ele pleaca se uita la mine ca si cum ar fi vinovat de ceva, uneori venea si imi dadea palme peste fund asea din senin, insa nu stiu ce sa cred... Credeti ca ma place? Ce alte pareri aveti?

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Buna. Daca un baiat te place cu adevarat va incerca pe tot posibilul sa arate bine in ochii tai.Ma refer ca vb cu tine, e hazliu, bine acu depinde si de baiat.Am colegi care cica vor sa impresioneze fetele cu ce-stiu eu ce copilarii, dar nothing. Iar daca la un baiat ii place de o fata nu se va apuca sa o piste de... sau alte nazdravanii. Poate ca da poate ca nu.Nai de unde sti daca te place.Pe parcurs iti vei da seama, si incearca sa il cunosti mai bine.
O zi buna.

2 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Tot ce pot spune este ca tu nu esti altceva decat una multele fete cu care se distreaza in pauza.
Normal ca nu te place, fii serioasa. Si oricum, iti doresti sa te placa un baiat care mai este legat de alte zece fete? Spun si eu...

| spad3r a răspuns:

Pervers baiat

tu il placi?

da cred ca te place, dar intreaba-l e cel mai bine happy