| booboogirl a întrebat:

Hei! Baietii (tot eu sunt) mai am o intrebare (scuzati daca e prosteasca)... spuneti-mi, e doar curiozitate pentru mine, ce pozitii de sex va plac la nebunie? si. cat de mare ar trebui sa fie un.("amic") sa ii spun asa sa nu jignesc pe nimeni? si...mersii mult pupici:* dau fundita si voturihappy

Răspuns Câştigător
| BigBang a răspuns:

Un"amic",ce anume? Te referi la vagin, poate!
Mie imi plac toate pozitiile posibile si imposibile.Nu ma prea gandesc la pozitie ci incerc sa fac fata sa se simta bine.Pentru mine,cel putin, daca fata e satisfacuta, eu ma simt extaziat.salut

5 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

La nebunie nu mai stiu ce faclaughing Pozitiile se gasesc in functie de chimia fiecarui cuplu, cu cineva iti poate place intr-un fel, cu altcineva in altfel dupa cum va potriviti. Amicul tau e cum e si n-are ce face: majoritatea baietilor isi fac griji din cauza asta dar important e sa-si gaseasca partenera potrivita.

| barbieboy a răspuns:

.da.d.a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc vrei s o faci cu perna) rolling on the floor