| Anutzssa a întrebat:

Hei, fetelor, ce le-ati luat iubitilor de ziua indragostitilor?:*. Intreb pentru ca eu momentan nu i-am luat nimic si chiar nu stiu ce cadou sa ii fac :d!

2 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna cred ca daca iai lua un ursulet asa mai micut si o poza cu voi in rama cred ca l-ar face fericit kiss

| papusika97 a răspuns:

Eu de exemplu i-am luat o inimioara pe cxare scrie uh esti iubitul meu si o cana cu un ursulet si un kiss in inimioara cu lingurita depinde de tine ce vrei si ce crezi ca i-ar placea lui