| Frumystefy a întrebat:

Hei TPU am trcut intr-a 9-a si m-am mutat de la liceul in care eram si am o colega care e leizbianca, atinge toate fetele in zona X si azi si-a bagat mana in tricoul meu si m-a strans de san... de fiecare data cand trece o fata pe langa ea ii pune mana pe fund si chicoteste... iubitul meu i-a spus sa nu se mai bage in seama cu mine dar tot vine si e nudista!
Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Wow, obraznica fata! Dar restul fetelor ce zic?

Vorbeste cu parintii si cu diriginta, nu e deloc ok ce face. E treaba fiecaruia pe cine iubeste, dar ce face ea depaseste limita bunului simt!

| Lawliet14 a răspuns:

Diriginte, si daca nu se rezolva directia directiune. Ce-i asta?

| Peridava a răspuns:

Leizbianca? Ai iubit dar nu stii romaneste. E (probabil) lesbiana.
Daca e adevarat ce spui, vorbeste deschis cu diriginta, cu directorul. Nu e normal/moral ce face.

| MrLucas a răspuns:

Trimite-o la mine pe sarmana "leizbianca" ca sa o pot indruma spre drumul cel bun!

| RikuDoku a răspuns:

Ai 3 optiuni:
-vorbesti frumos cu ea;
-anunti dirigintele/directorul/parinti feteti
-fa-o sa te ocoleasca(ai iubit, daca tipa o data la ea cred ca se va potoli dar sa nu regueti la violenta, sau cand o vezi tu pleaca de langa ea).

Cam asta este tot ce poti sa faci.
Primele 2 sunt cum ai zice calea pasnica a 3-a este putin mai dura dar as vrea sa pun accentul pe : FARA VIOLENTA.

| Corina9799 a răspuns:

Pai alta solutie nu prea ai decat sa vb cu parintii tai sau cu diriginta ori directoarea