| simodex a întrebat:

Heiii
Acum 3 sapt am facut dragoste cu prietenul meu neprotejat, iar apoi mi.a curs o secretie cam 2 saptamani,groasa,lipicioasa,verzuie,aspect si miros de mucus. Dupa ce mi.a trecut,am facut iar,dar protejat de data asta, si iar imi curge
De la ce poate fii? sad

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o infectie genitala, posibil o boala cu transmitere sexuala. Intrerupeti comple activitatea sexuala si prezentati-va amandoi de urgenta la medic (tu la ginecolog, el la dermato-venerolog)

| Evolettee a răspuns:

Ai o infecție vaginala si trebuie sa te prezinti imediat la medicul ginecolog pentru ca in timp se poate agrava.
http://veneris.ro/info/despre-infectii-vaginale/

| Raluca199427 a răspuns:

Este o infectie. E posibil ca iubitul tau sa fi avut ceva si sa iti fi dat si tie. E pur si simplu o infectie, o poate face oricine. Ce descri tu am avut asemanator si eu (candida) si am 'pasato' iubitului meu. Du-te la un medic ginecolog si vei scapa big grin. Bafta si nu te alarma prea tare

| MasterOfDark2017 a răspuns:

Fuga la dermato ca nu e de joaca cu astea

| AlexandruCurca a răspuns:

Cred ca ti-a racit vaginul.