| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti cum reacționați atunci când veniți de la lucru flamanzi, iar iubita voastră va pune pe masa un borcănel cu mâncare de copiii o linguriță?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred ca e buna mancarea de copii, eu as incerca.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mănânc.

| dullcat a răspuns:

Esti liber sa pui mana sa-ti gatesti ce vrei.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu sunt baiat, dar as spune,, doar atat''?
eventual as invita-o la cina in oras ca mancarea aia nu mi-a ajuns nici pe o masea.Varianta 1
Varianta 2 Zic,, Iubi, ce cu asta? Vrei sa zici ca voi fi tatic? yupiiii, ce bine'''.si as sari in sus de bucurie
Mai as si alte variante! Mai vrei? mai am.

| Yuki0799 a răspuns:

Ăsta e un semn că trebuie să înveți să gătești, nu mai suntem în secolul 19. Acum și bărbați gătesc și femeile muncesc.

| Sexologul6969 a răspuns:

Îi dau ei sa mănânce cu lingurița și după o mănânc pe ea