| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume in primul rand vreau sa fac o plecaciune si sa ingenunchiez in fata utilizatorului DominicT, datorita lui am gasit inspiratia pentru intrebarea mea, mult respect frate, haideti sa toastam un pahar de sampanie. In al doilea rand vreau sa fac o plecaciune in fata voastra si sa va urez Craciun fericit! In al treilea rand, doamnele casatorite, cum reactionati atunci cand aflati ca sotul vostru nu sta de fapt peste program ci aflati ca noua colega e munca e chiar fosta iubita iar el pleaca mai devreme de acasa sa o ia si sa mearga impreuna la munca iar dupa munca o duce acasa?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Da stai sa vezi scandal ce ii face soția laughing

3 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Scandal -_-

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Crăciun fericit și ție, frate! Nu te-am mai văzut de câteva zile și îmi era dor. Întrebările tale mă amuză mereu. laughing
Privind întrebarea propriu-zisă, mă gândesc că tu, ca bărbat, nu prea ai niciun motiv să stai alături de fosta iubită, căci din moment ce v-ați despărțit rezultă că ceva n-a fost în regulă în relație, ceva nu mergea bine. Dar, dacă să zicem s-ar întâmpla asta, cred că poți intui și tu ce-ar ieși... (Deși unele poate s-ar bucura, sunt soții care abia așteaptă să-și găsească soțul pe alta doar ca să scape de el.)

| Strwberrs a răspuns:

Ii astept dupa cladire si cand se urca femeia in masina, ma urc dupa ea si o intreb satisfacuta tare:
-ce te aduce pe acia draga? Nu trebuia sa fii deja in Spania?