| Roza21 a întrebat:

Idiotu de iubitu`meu tot canta prin casa "Hai sa ne fula fulala" si atunci eu l-am facut idiot si pe urma a venit spre mine si ma enerva ingrozitor in momentul acela am vrut sa-l dau afara din camera si am incuiat usa dar nu stiu cum a ajuns in spatele meu si in momentul acela cheia cazuse pe geam si eram la etaj eu ramanand blocata cu el in camera... ce sa fac acum? sa stricam usa ca sa iesim sau sa ramanem acolo pana vine cineva?

10 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Faceţi ce zicea el în cântec acolo. Aşa întrebare, aşa răspuns...

pa, pa.

| Vizitiul a răspuns:

Neatentia se plateste! Iubitul: Hai sa ne f. tem. Roza:Idiotule!
Concluzie: Cine se aseamana se aduna. Nu spargeti usa pentru ca nu voi ati pus-o, lasa parintii s-o sparga pentru ca ei au procurat-o. Ramenti acolo pana vine cineva. Sunt sigur ca ati pierdut ore din viata si cu alta ocazie. Totusi, in casa, sunteti in siguranta, cugetati la ceea ce s-a intamplat si nu mai repetati pe viitor.

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Asteptati sa vina cineva din familie nu distrugeti usa!

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Daca urmeaza sa vina cineva mai asteptati. daca nu stricati usa

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Hai ma oameni buni laughing voi nu v-ati dat seama ca rade de voi si prostia voastra? laughing cum dracul' ea ii blocata in camera da in timpu ala ea scrie pe TPU rolling on the floor vezi ca poate reusesti sa dai un BUZZ la 112 laughing

| BeHappy_7009 a răspuns:

Striga si tu pe cineva care trece pe langa bloc sa sune pe cineva din familia ta, asta daca nu ai telefon in camerabig grin ma rog, pe un vecin care trece pe langa bloc...
Ma gandesc si eu big grin
Poti strica si usa. dar mai asteapta pana maine happy Daca mai locuiti cu altcineva, sunati persoana respectiva.
Pana atunci, stati voi frumusel acolo tongue
Petreceti-va o noapte romantica tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rupeti usa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ramanety acolo si petrecety o noapte romantyka punety in practyka ce canta yubitul tau acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cantati in continuare impreuna cu Romeo Fantastik.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cantati in continuare impreuna cu Romeo Fantastik.