| Sara2 a întrebat:

Ies cu un baiat de putin timp (inca nu tin la el dar in fine nu asta conteaza) de la a 2 intalnire tot insista "hai la mine sa vedem un film" etc repeta banda asta mereu, eu il tot refuz, intr-o seara a venit m-a luat de acasa, la un moment dat ii suna telu. zice "da o sa vin" apoi imi spune ca de la munca ei la alarme trebuie sa fie la munca chiar din timpul liber ...eu i-am zis "vin cu tine" el "nu ca nu trebuie sa fiu cu nimeni", mai tarziu i-am dat un sms si el a raspuns zicand "vb mai tarziu" a trecut acea seara, in seara asta l-am sunat si i-am zis ca ies cu niste prieteni la un meci de volei si daca vrea sa vina si el, el mi-a zis ca se simte obosit si ca nu prea vrea sa mearga, intr-o seara mi-a zis ca e obosit si ca nu are chef de oras dar daca vreau vine sa ma ia sa mergem la el (refuz categoric din nou) credeti ca isi bate joc de mine sau are pe alta sau vrea altceva sau e normal sa se poarte asa? imi zice mereu ca am gandire incuiata ca nu ma duc la el

Răspuns Câştigător
| Dodolin_3371 a răspuns:

Draga meahappy In primul rand: nu ai deloc gandire inculta, pentru ca astea sunt niste prostii ce zice el. Vrea doar sa te faca sa te simti prost tu ca sa vii odata la el si inventeazatot felu de prostii( gandire incuiata); in al doilea rand daca iesi de putin timp cu el nu ar trebui sa te invite la el, nici chiar pentru un film, pentru ca inca nu va cunoasteti. Oricum daca tot mai insista asa refuza-l. Dupa cum observi l-ai refuzat de atatea ori iar el s-a cam saturat de tot bagand tot felul de motive ca nu poate ca nu stiu ce si ca nu are timp de tine. Lasa-l. Cauta altuhappy Dar ai f mare grija la baieti cum ti alegi, pentru ca te pot sucii la minte si faci greseli enorme dupa care o sa iti para rau. Fai tot ce simti tu, nu ce zice prietena ta /colegele etc. Eu mi-am zis parerea acumhappy Totu depinde de tine. Good Luck! happy

6 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Vrea doar sex de la tine.Si doar o data de doua ori pentru ca are pe alta...de suflet.

| karellen a răspuns:

Dupa cum au spus si antecomentatorii mei, vrea doar sa te bage in pat. E lumea plina de baieti, gasesti oricand altul mai bun

| mikaela25 a răspuns:

Pai logic, isi bate joc, vrea doar sa ...sti si u...are pe altcineva sigur.

| Dodolin_3371 a răspuns:

Merit fundita?big grin

| Diiana232997 a răspuns:

Pai ''hai la mine sa vedem un film'' eu cred ca e doar un pretext pentru a face cu tine sex. Iar in privinta ca are pe alta nu stiu. Daca chiar nu ti deloc la el ar fi bine sa te desparti de el, dar fa ce vrei tubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar avea intentii serioase ci nu doar pasagere, l-ar interesa de tine. De cate ori te-a refuzat, felul cum iti vorbeste...Eu am impresia ca si-a facut o imagine proasta despre tine sau asa este el, mai nesimtit.