| Claudita_1702 a întrebat:

Ii spune unui prieten ca vrea sa ne impacam, ca tine la mine, chestii d-astea. Ma mai suna, mai imi da mesaje, vorbim. dar mereu cand ne certam ma ia cu d-alea "ca ce mai suntem impreuna sa facem asa ceva?", "ca mereu faci asa, ma enervezi". Si cam vb aiurea straight face. Si nu-mi da de inteles ca ma place din nou.De ce nu-mi da si mie de inteles, si aluia ii spune ca vrea sa ne impacam si ca tine la mine?straight face

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Claudita, in primul rand inr-o relatie trebuie sa fie respect si intelegere."CEL MAI DESTEPT CEDEAZA PRIMU" dar daca nici unul din voi nu cedeaza e normal sa se ajunga la cearta si sa nu vorbiti 1-2 zile.Referitor la ce ai intrebat tu "De ce nu imi spune sa ne impacam" nu stiu ce are in cap dar daca de fiecare data cand vb va certati de aceea nici nu mai deschide subiectu de,, impacare''. PUP