| anonim_4396 a întrebat:

Imi place mult de o fata si nu stiu cum sa ii spun. Ma ajuta si pe mine cineva?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Invit-o la un suc si spune-i ca o placi

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Pai o inviti in oras,ii cumperi flori,dupa ce discutati puti timp,o privesti in ochi,ii cuprinzi mainile si ii marturisesti ca o placi.
Sau,o inviti la film. Dupa ce incepe filmul,usor-usor te apropii,incepi prin a o tine de mana,ii dai putin timp,apoi te apropii, o saruti apoi ii marturisesti ca o placi!
E simpluuuu!
Daca totusi, nu iti poti permite una din aceste variante. Ii spui simplu, intr-o pauza sau in drum spre casa.
Dar inainte de toate asigura-te ca si ea te place, altfel vei risca sa fi refuzat.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Vorbeşte cu ea deschis,nu te mănâncă,scoate-o în oraş, oferă-i o mică atenţie, o floare acolo, la un suc, la un film.
Te pup!

| KissRaulYo a răspuns:

Fa cum a zis "NoSmile" si totul va merge ca pe roate

| Navigatorul123 a răspuns:

Vreau sa te iau sa te iau cu mine laughing

| kiss69kiss a răspuns:

Trebuie sa o chemi intr-un loc in care sa fiti doar voi doi singuri, iar apoi dicsuti deschis cu ea si la un moment dat ii spui.