| LittleRose a întrebat:

Imi place mult un tip de la liceu si stiu ca si lui i`a placut mult de mine.Azi vorbeau doi baieti iar unul din ei i-a spus celuilat "X aia de-ti place tie!"A spus chiar numele meu doar ca era vorba despre o alta fata.Atunci tipul de care imi place s-a intors brusc catre ei.Nu am vazut personal intamplarea dar mi-a povestit`o o prietena.Ieri eu vorbeam cu un coleg de clasa de`al tipului, ne zambeam si atunci tipul a salutat doua fete.Credeti ca inca ma mai place?

Răspuns Câştigător
| aisha33_9539 a răspuns:

Normal. orice baiat nu se lasa pana nu castigawinking. incearcal si thu.