| anonim_4396 a întrebat:

Imi place un baiat de vreo 3 saptamani. El mai fliteaza cu mine dar am observat ca o face cu toate fetele din clasa. Cum pot sa-l abordez?

5 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Poi, eu in general daca plac un baiat, incep sa ma inteleg cu el, pana ajungem cei mai buni prieteni. II dau o dovada de incredere si dupa accea o sa vezi ca o sa tina mai mult la tine, daca o sa fiti prieteni apropiati.Si de acolo, urmeaza, daca el vrea, sau daca si el ajunge sa te placa, sa fiti impreuna`! happy
Eu asa fac... si la mine functioneaza`!
Bine dar nu imi place cand sunt mai multi care se iau la cearta din cauza meastraight face incearca sa o faci doar cu un baiat nu cu mai multi ca vor aparea conflicte big grin...Sunt trecuta prin astahee hee)
Ia incearca si tu iti iese? happy
*hugs*
Sau poti sa te duci la el si sa il intrebi ce simte el pentru tine... dar aici este o problema, pentru ca tu trebuie sa iti dai seama daca el este sincer.
Daca este cum spui tu, si flirteza cu fetele de la tine din clasa, incearca...sa-l faci sa o faca numai cu tine... Fa-te remarcatabig grin
Fin!

| mikaela25 a răspuns:

Sa fii indiferenta. ii vei atrage atentia si se va concentra asupra ta. functioneaza stiu ce spun. pup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai spune-i ce simti si intreaba-l ce simte el pentru tine.credema am avut aceiasi problema dar asa am rezolvat-o si acum sunt cu el!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In locul tau nu m-as aventura asa in gol, caci daca o face cu toate fetele din clasa, iti dai seama ca nu este serios deloc.Mai bine stai in banca tahappy

| deiu_8132 a răspuns:

Intreaba-l daca te place...si mie mi s-a intamplatbig grin