| sabinozaur a întrebat:

Intrebare pentru baieti.happy
va intereseaza unghiile fetelor?laughing ma refer. ok inteleg. sa nu fie ca de godzila. dar. sa fie normale.
sau voi vreti unghii facute etc?laughing

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Eu nu am unghiile facute sunt fata si urasc sa fac asta! imi las unghiile foarte mici(nu mi le fac nicioadata) nu imi lace! imi aranjez parul, ma machez ma imbrac fain ma preocup de aspectul fizic dar la categoria unghii nu ma bag! nu-mi place! Datorita acestui lucru au fost si baieti care m-au catalogat gresit pentru asta! actual am un iubti de 2 ani care nu sta cu mine entru unghiile mele ci pentru ceea ce simt eu pentru el! Mereu vad analfabete su cu unghiile de 10 cm! v-am pupat!

17 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Imi plac cele scurte, cu varf usor, nefacute, ca sa se vada ca sunt sanatoase si frumoase! Daca as aprecia preponderent toate aditiile artificiale, cum as mai stii care si cum e cea reala?!
Important e sa stie cum sa te mangaie, nu sa vina cu d`alea pictate in kotzke cu sclipici in dunga, si lungi si patratoase!

| User a răspuns:

Ce e aia godzila? o. O
Nu, nu conteaza asa mult unghiile. conteaza alte partidrooling

| curiozitatea a răspuns:

Iei o fata de mana si ii vezy jegu de sub unghie. dao in colo.pe cand iei de mana una cu unghii mari si frumoase incepi sa ii pipai usor unghiile si e fainhappy... dar cel mai mult conteaza corpu, fata, parul, dinti, ochii, pielea, sprancenele, forma fetzei. Funda?

| daniDeeDee a răspuns:

Nu.nu vreau unghii, fel si fel de culori, stelute mai stiu eu ce...

vreau doar sa fie ingrijite, atat!happy

Răspuns utilizator avertizat
| Aia cu cap mare a răspuns:

Normal.baietii se uita Numa la unghiilaughing) ce intrebari idioate pun unii
cat despre raspunsu lu paul27.frate nu esti tatwinkinglaughing

| SlobodLaGura a răspuns:

Ador fetele care isi ingrijesc unghiile! Acelasi lucru il fac si eu.

| ViseColorate_4467 a răspuns:

Sunt fata, dar nu ma pot abtine sa nu raspundhee hee

Consider ca o femeie[fata]are obligatia de a`si ingriji unghiile in permanenta.Nu neaparat sa fie kilometrice, lacuite in nuante tari, inchise la culoare.Insa pentru o fata, cred ca ar fi ok daca unghiile ar fi pilite, destul de scurtutze, dar nu foarte[sa aiba putin alb], cuticulele sa fie taiate si bineinteles lacuite.De asemenea sa nu fie exfoliate, acesta este cel mai dezgustator aspect in ce priveste manichiura.
In concluzie, cred ca unui baiat i`ar surade mai tare atunci cand ia o fata de mana si vede o manichiura ingrijita decat cand vede o fata cu unghii mari rupte, in colturi, exfoliate, cu oja crapata si cuticule de 2m.

| vinty a răspuns:

Imi plac cele scurte, cu varf usor,
exact cum spune si Psiho, si mie imi plac unghiile micute happy, sa nu zgarie laughing.
Mai rar facut si atunci sa nu fie strident.

| Koisan69 a răspuns:

Unghiile nu trebuie sa fie facute, ci trebuie sa fie ingrijite pentru asta denota interesul fetei pentru look-ul ei si cat de mult se ingrijeste.

| TzaCaNeL a răspuns:

Nu prea ma uit eu la unghii, dar nici sa bata cartea recordurilor.
Cel mai mult imi plac fetele care nu isi fac unghiile cu oja si alte prostii.

| clauclau_6191 a răspuns:

Da da da

| alecs871 a răspuns:

In orice caz, nu prefer unghiile taiate din carne.
Si daca e sa fie un pic mai lugni, sa nu fie moda romaneasca, cu pamant sub unghii.

| blunts a răspuns:

Nu sunt fan al unghiilor
tongue

| sergiu a răspuns:

Mie imi plac unghiile de lungime medie...nici prea prea, nici foarte foarte, si sa fie ingrijite bineinteles. Deasemenea, cred ca o oja de o anumita culoare este suficienta pentru a imi arata ca tipa este decenta, eleganta si are bun gust. Nu suport: unghiile mari si patratoase cu 5 kile de gel pe ele, unghiile pline de briz-briz-uri, unghiile false si unghiile cu pamant de flori sub ele. Imi plac unghiile normale si decente big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu suport unghiile kilometrice.Ca-s facute sau nu, nu ma intereseaza.

| adrian_7273 a răspuns:

Prefer sa fie facute. arata mai bine:d