| vladutz_5060 a întrebat:

Is nou ma cheama vladutz si sper sa ma puteti ajuta cunosc o fata de 22 de ani eu am 18 ani dar faza e ca stiu detaliile desprea ea varsta chestiile astea pentru ca e un prieten de familie si da e singura nu are pe nimeni da eu is nebun dupa ea ziceti-mi si mie cum sa incep abordarea ce sa fac cum sa fac sa ajung cu ea la o intalnire cum sa incep

3 răspunsuri:
| ciupyx a răspuns:

In primul rand nu mai fii atat de nebun dupa ea! daca te detasezi putin o sa gandesti mai limpede.

apoi iti recomand sa citesti www.artaseductiei.ro

gasesti acolo tot ce ai nevoie sa stii.

| Fabolous a răspuns:

Daca te trateaza ca pe un simplu amic, las-o balta. Dar, daca nu v-ati mai vazut de ceva timp si e incatata etc o poti lua cu o iesire la o cafea... pana mea happy

| vraiull a răspuns:

Nu ma prea ajutat astea 2 oricum mersi pentru sfaturi