| Cristinacrs16 a întrebat:

M-am trezit excitată fara sa fi avut vreun vis erotic, de ce?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Pentru ca ai 13 ani si te afli in perioada in care hormonii se distreaza de numa'.:)) Toti am trecut prin asta, asa e firesc pentru dezvoltarea ulterioara.

https://www.youtube.com/watch?v=oHvtm26FvM8

https://www.reginamaria.ro/articole-medicale/pubertatea-la-fete

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doamne ce intrebari, deoarece la nivel mintal te ai gîndit la sex fara sa fi visat nimic si creierul da comanda organelor sexuale le stimuleaza fara sa existe in realitate o partida de sex, ce varsta ai? De vina mai sunt si hormonii.

| Simpatic a răspuns:

Poate nu ai avut un vis, dar ganduri?
desi si noi baietii patim asta dimineata, nu ma trezesc excitat cat "tare ", este 'fiziologic', bine baietii patesc asta nu fatalaiiwinking
stai linistita este ceva normal si in cazul tau!

| mihai69 a răspuns:

Din lipsă de.

| VoidEternal a răspuns:

Că nu ești la menopauza. ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯

| Madaxo97 a răspuns:

Poate esti la ovulație

| NataLee a răspuns:

Da, e normal

| Răzvănykă a răspuns:

Se mai intampla, e ceva normal, nu-ti face probleme