| loving2008 a întrebat:

Ma simt atat de ingrozitor! M-am despartit de el si mi-am schimbat idul. O sa intrerup orice legatura cu el. M-am saturat sa sufar din cauza lui.Il iubesc atat de mult dar...nu merge relatia; mereu apar discutii, neintelegeri. Vreau sa trec peste asta dar cum? Parca mi-a cazut cerul in cap chiar daca eu m-am despartit de el.Il iubesc enorm.Cum sa il uit? Cum sa trec peste?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iar vi cu aceaasi istorie, lasa sa treaca timpul

| Pissy a răspuns:

Stiu cum te simti.Am trecut prin aceeasi poveste... mi-am gasit pe altcineva, iar acum fostul` ma cauta.Pana la urma am ramas prieteni pentru ca nu mai tin atat de mult la el.

Incearca sa faci ca mine, chiar daca pentru moment o sa-ti fie greu si o sa spui ca tu nu vrei pe altcineva. Cu timpul o sa-l uiti!

Bafta! :*. Si sper sa faci ca mine, pentru ca asa e mai bine pentru tine!