| Alesandra2014 a întrebat:

Maine e ziua iubitului meu si as vrea sa ma ajutati sa compun un mesaj cat mai frumos dar care sa nu fie foarte siropos, orice propozitie in plus e un ajutor pentru mine laughing dau funda!

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ii zici ceea ce simti tu pentru el, nu te du la el cu lectia invatata ca la scoala, in momentul care iubesti si esti iubita, iti vin cuvinte la care nici tu nu sperai sa le auzi...
La multi ani iubitului tauhappy

| neutrino a răspuns:

Nu sunt adeptul vorbelor!

| Fatamuntilor a răspuns:

Totul trebuie sa vina din inima!
Spui cat de mult il iubesti, cat de mult inseamna el pentru tine si ca astepti sa imbatraniti impreuna
Totul trebuie sa fie original si sa vina de la tine!

| Leerix a răspuns:

Tu stii cel mai bine ce simti pentru el, nu noi. Scrie tot ceea ce simti, din suflet.

| Bagaciosul69 a răspuns:

Cam ceva gen:
,,Daca ai fi porumbel as zbura cu tine in Madagascar, acolo am fi amandoi singuri pe o insula pustie, acolo am supravietui amandoi cu ce avem; dar acum suntem amandoi, aici, acum si supravietuim doar cu iubirea noastra care va tine ca si cum am merge pe jos pana in Madagascar,,