| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a intarziat menstruatia 8 zile am o stare de somnolenta mereu se poate sa fi ramas insarcinata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate da se poate nu mai bine du-te la un doctor si fa-ti niste analize pentru a vedea daca esti insarcinata sau nu.

2 răspunsuri:
carla
| carla a răspuns:

Fa-ti un test acasa, dar n-ar fi rau ca sa te duci pentru un control la medic, asa este cel mai sigur.

| madalina3005 a răspuns:

Poate ca menstruatia ti-a intarziat si din alte cauze...insa da, somnolenta este unul dintre lucrurile aduse de o sarcina. Numai ca in general intervine dupa cateva saptamana. La mine, somnolenta si-a facut aparitia cam la a 5-a saptamana de sarcina. Cel mai bine este sa iti faci un test...cred ca ti-e mai la indemana decat sa te duci la ecograf. Insa, atentie! aceste teste nu iti ofera o siguranta de 100%. Fa-ti un test si daca e pozitiv, fa-ti o prog la eco. Ai grija de tine