| Ionutfkk a întrebat:

O colega noua avenit in clasa mea. E ffff draguta. Am inceput sa vorbim, cateodata imi zambeste intr-un fel de ma innebuneste, odata mi-a zis si ca am ochi frumosi. M-am indragostit la nebunie de ea... ma gandesc la ea tot timpul si nu stiu ce sa fac. Mi-e frica sa ii spun ce simt. Mi-e frica sa nu ma refuze sau sa inceapa sa se poarte altfel cu mine. Si daca o sa o fac, cum sa ii spun ce simt? va rog ajutati-ma dau funda!
^_^

Răspuns Câştigător
| OtipaOarecare a răspuns:

Buna! Daca a spus ca ai ochi frumosi si iti zambeste,probabil te simpatizeaza(e sigur!) Fii un bun prieten mai intai, dovedeste-i ca poate avea incredere in tine si ca o sustii(doar esti indragostit, nu? ). Cand deveniti mai apropriati decat sunteti acum, cand vei vedea ca si ea simte mai mult, spune-i ce simti.O fata mereu va aprecia intentia si sinceritatea cu care ai spus cevawinking

Mult norochappy

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ii poti spune la fel cum ne-ai spus si noua, dar nu prin calculator sau la telefon. Precis ii va face placere!

| Azµre a răspuns:

Să o scoți mai întâi afară, socializează cu ea apoi îi vei spune ce simți, odată și-o odată!

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Imprieteneste te mai intai cu ea, arata-i ce om inteligent, bun si sarmant estilaughing, apoi ii spui ce simti si ai sa vezi ca nu te va refuza mai ales ca (dupa cum spui tu)iti vorbeste frumos si ca ii plac ochii taitongue

| NuMaContrazice a răspuns:

Grabeste-te si stai mult pe langa ea ca ti-o fura altu daca nu, mai ales daca e draguta!

| ionut671 a răspuns:

Ai spui pur si simplu, e mai bine sa ai spui mai devreme decat prea tarziu si sa stai sa astepti poate o sa-ti spuna ea ceva ca daca ea nu te place o sa stepti mult si bine asa ca ai face bine sa faci tu primul pas sa nu astepti degeaba.

| EUUUUUXXXX a răspuns:

Deci du-te la ea si intreab-o daca asculta guta si daca nu zi ca si asa e draGUTA

| VladCepeș a răspuns:

Uaaau, povestea ta m-a topit, simt atâta fericire că o să... *VOMIT* FDZO.
Dacă ți-a zis că ai ochi frumoși, ce mai aștepți? Să se strice? Atac-o acum, bagă-i LANCEA!