| R3DAOT a întrebat:

Pr mea ii virgina, sa decis sa o facem, cum ar fi mai bine? o las pe ea deasupra ca sa fie ea stapana pe situatie?

Răspuns Câştigător
| Annellise a răspuns:

Draga R3daot,
Eu consider ca va fi mai bine daca va sta ea deasupra, atunci ea va putea controla ritmul si va putea stii cat de jos se poate lasa. Spune-i sa incerce sa se relaxeze, ofera-i un preludiu ca in filmele romantice, cu tot tacamul ca sa poata avea incredere in ea si sa nu o doara atat de tare.
Daca vezi ca ii este prea greu atunci poti sa mergi tu deasupra, si sa stea ea pe spate...dar nu te grabi, incet incet pentru ca durerea este foarte mare oricum! Placere cam greu din primele incercari.
Multa bafta, dar iti recomand sa o lasi totusi pe ea deasupra, sa fie exact cum ai spus si tu: sa se simta stapana pe situatie!
Asteptam vesti sa ne spui cum ti-a mers happy
O seara cat mai buna.
Te pup :*

| R3DAOT explică (pentru Annellise):

Annellise :
Asa m-am gandit si eu, sa se lasea ea cat de incet vrea ca durerea sa fie cat mai mica.
Legat de ea, am intrebat-o daca ii frica si mi-a raspuns ca nici un pic, vrea sa incerce si oral, eu i-am spus ca nu o oblig si nici nu-i cer asa ceva face ce vrea big grin.
O sa o facem in saptamana in care incepe scoala, daca vreti va spun cum a decurs actul sexual deoarece acum suntem la 120 km unul de altul, multumesc tuturor pentru sfaturi dar eu am avut aceeasi idee cu Annellise :* deci ea are funda :-p

| Annellise a răspuns (pentru R3DAOT):

Oooh...mersi mersi, puteti totusi sa imi explicati si mie care e treaba q funda? cred ca am deja vreo 20 si nu stiu cu ce ma ajuta pe viitor?laughing
SIncera sa fiu sunt convinsa ca va fi ceva de neuitat, avand in vedere ca este si distanta. Asigura-te ca o faci sa se simta ca in filme! Ai rabdare q ea si examineaza-i fiecare particica a corpului ca asa va ramane in mintea ei momentele alea pasionale, senzuale si placute. Have fun si daca chiar va iubiti sunt sigura ca va veti simti bine!
Va pup :*

| R3DAOT explică (pentru Annellise):

Clar ca o sa fiu rabdare cu ea, doar vreau sa fie ceva placut pentru amn2 si sa ne simtim bine, vreau sa o fac sa se simta in al 9-lea cer si sa doreasca sa facem dragoste din nou cat mai repede posibil, am intrebat-o deja si care parti ale corpului ei is cele mai sensibile la atingere si se prin atingere/sarut se excita. multumesc mult annellise, in legatura cu fundele... nici eu nu stiu ce importanta au. sa fi iubita :*

18 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O virgină să stea deasupra? Interesant!
Voi nu știți ce vorbiți, de unde are experiență?
Pa, pa.

| Annellise a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Experienta o acumuleaza pe parcurs, daca sta jos...o doare si mai tare si nu se simte deloc bine. Ci prea incomoda!
Normal ca nu va dansa, juca si misca precum o vedeta porno, insa de multe ori chiar si o virgina va poate surprindewinking
Daca chiar tii la partenera si doresti placere nu doar erectia propriu`zisa atunci...incerci sa faci cumva incat sa va fie bine ambilor parteneri.
In fine, este parerea mea... normal ca fiecare este liber sa isi exprime opiniile!
O seara cat mai buna happy

| R3DAOT explică (pentru Annellise):

Annellise as vrea sa mai vb una alta big grin id-ul meu redaot999@yahoo.com

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Annellise):

Bună.
Dacă o virgină are experiență în mișcările de deasupra, plec în Congo! Lasă fabularea, eu nu m-am născut mâine și am murit ieri.
Pa, pa,.

| Annellise a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Buna,
Nu am spus ca are experienta... daca citesti cu atentie am specificat faptul ca : experienta o va acumula in timp!
Sugerez doar ca este posibil ca si unele virgine sa se miste totusi putin mai bine decat sa stea lemn!
Fiecare cu propria opinie...desigur happy ca niciodata o virgina nu va face miscari superi tari din primele dati cand va fi activa din punct de vedere sexual.
O seara cat mai buna!

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Annellise):

Bună.
Nu mai sugera, că nu este așa.
Nici o virgină nu o să vrea să stea deasupra să simtă durerea pe care nu o poate controla.
Tu când te-ai înțepat, nu te-a durut? Te mai înțepi a doua oară?
Opinia este ceva, practica este diametral opusă!
Pa, pa.

| Annellise a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Mda...
Sunt multe virgine care prefera sa sta deasupra, daca doresti sa iti demonstrezi afirmatia, te rog frumos sa faci un mic sondaj de opinie si vei vedea atunci rezultatul final.
Daca sta deasupra, chiar daca nu este `experta` poate controla domnishoara cat doreste ea, sa se lase in jos si etc.normal ca baiatul o ajuta si ii ghideaza ritmul.
In fine...pa pa!

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Annellise):

Bună.
Și nu văd de ce insiști!
Fiecare are opinia sa, nu ne punem la zid.
Sondaj? Dacă crezi că intru în viața intimă a omului, te înșeli.
Pa, pa.

| Annellise a răspuns (pentru Legiuitoarea):

OK happy
My bad, o seara cat mai buna.
Pa pa

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Annellise):

Bună.
Nu văd de ce trebuie să ne luăm la ceartă, nu de asta suntem aici!
O seară excelentă că doar este sâmbătă și trebuie să fie reușită.
Pa, pa.

| lolly a răspuns:

Paai avand in vedere ca este incepatoare, ca habar nu are ce face, presupun ca tu te mai uiti si la porno. controleaza tuwinking ea sub tu sus

| Annellise a răspuns:

DAP, asa este!
Nici nu doream sa ne luam la cearta happy, imi pare rau pentru toate neplacerile provocate. (nu se va mai repeta)
Sper ca si tu ai avut o sambata reusita.
Pa pa

| Violetta2303 a răspuns:

Dedesubt

| SiCeDacaRisc a răspuns:

Pei cum sa lasi o fata virgina stapana pe situatie? laughing Tu trebuie sa o indrumi, sa o inveti, sa o faci sa nu se simta stanjenita. Fa-o sa se simta bine, pentru ca durerile pot fii insuportabile, daca tii la ea, incurajeaz-o, sustine-o si daca greseste cu ceva, nu o critica, se va simti penibil, si se va putea isca o cearta din cauza asta, sau chiar sa evite un alt contact sexual cu tinewinking. Bafta!♥

| HendrixKafkaLOVE a răspuns:

Bună. Doamne, nu îți dă colecția ei de oje, momentul ăsta este mai mult decât pare. Își pierde virginitatea și cel mai important cu TINE! Ce ar fi dacă te-ai documenta puțin, dacă ai ajuta-o să treacă peste emoții, nu fă pe durul, te asigur că orice fată își va aduce aminte de primul băiat care a tremurat la fel ca ea și care nu știa ce să facă! Bănuiesc cu nici tu nu ești protagonistul din Californication, so...ar trebui să „sexperimentați"! Așeză-te tu peste ea, întreab-o cum este, dacă o doar, dacă se simte bine și spune-i că e frumoasă și că o iubești!
Sper că te-am ajutat și sper să...vă simțiți bine! Peace!