| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Ma numesc bya am 15 ani si sunt impreuna cu un baiat de 25 ani. Marea problema e k el e casatorit si are si un copil(de fapt 2-am aflat recent k sotia lui e insarcinata). nu stiu cum dar sotia lui a aflat de relatia noastra si mi-a facut o kterinca...chatterbox.noi am dezmintit totul dar ea continua sa creada acelasi lucru. Mentionez k ea e o maaaaaare c**va si vrea sa aiba control total asupra sotului ei. De atunci nu m`am mai intalnit cu el decat cand erau impreuna si el continua sa imi zambeasca. Au aflat si parintii mei dar marele meu noroc e k ei au mare incredere in mine deci nu au crezut nmc. Acum nu stiu ce sa fac.simt k nu pot trai fara el cryingsad. Si sunt nevoita sa o si vad pe sotia lui toata ziua deoarece e secretara mamei mele, iar mama are birou la domiciliu. sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ti-e jena sa o faci c**va pe sotia lui? Este o femeie care are doi copii cu sotul ei. Tu cum te numesti ca umbli cu un barbat casatorit la 15 ani? Sa cred ca va spuneti poezii? Si iti permiti asta pentru ca femeia este secretara mamei tale? O minti pe femeia aia, iti minti parintii, esti o persoana fara scrupule de copila. Cum o sa fii la 20 de ani? Mi-e sila de un copil ca tine. Imi pare rau ca nu pot sa iti spun tot ce cred despre tine si parintii tai, pentru ca nu imi permit sa folosesc anumite cuvinte

42 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca el isi iubeste sotia, dar are nevoie de divertisment si te foloseste pentru asta. Si crede-ma, tu din toata povestea asta esti o femie cu moravuri usoare, nerusinata. O femeie normala si cu principii morale nu ar accepta niciodata sa fie cu un barbat casatorit.

| monyk a răspuns:

Buna, pai otusi oricum ar fi sunt casatoriti...trebuie saaccepti realitatea chiar daca e greu pentru ca iubirea asta e foarte complicata...

| fabiola a răspuns:

Tu ce ai vrea :ca sotia sa-ti dea bilet de voie sa te distrezi cu sotul ei?

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu strica o căsnicie. Mai ales când sunt şi copii implicaţi. Cum te-ai simţi dacă ai şti că 2 copii cresc fără tată din cauza ta? Asta ca să nu mai spun că din punct de vedere legal relaţia voastră nu ar trebui să existe - tu fiind minoră sau el fiind major - cum vrei să o iei. Caută-ţi pe cineva de o vârstă mai apropiată şi fără complicaţii.

cami
| cami a răspuns:

Si ce propui? Sa-si lase copii pentru tine? Mie mi-ar fi rusine. De fapt, si el greseste mult. ESTI MICA SI NAIVA, iti vei da seama mai tarziu.

| liz23 a răspuns:

Buna, eu sunt de parere ca ai toata viata inainte sa gasesti pe cineva care sa fie doar al tau, nu sa-l imparti cu sotia.Ai o varsta la care visezi mult cu ochii deschisi. bucura-te de perioada liceului cu cei apropiati de varsta ta, distreaza-te cu ei, invata...ai destul timp si pentru iubire.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Vai de capu tau...scuza'ma da tu o faci pe nevasta'sa c***a?! pai eu cred ca alta ii c***a scuza'ma...cum poti sa umblii cu un barbat casatorit care mai are si 2 copii...ai probleme cu capu? daca da mai inteleg da daca esti sanatoasa atunci ar trebui sa-ti faci totusi un control...fatuca...la 15 ani sa te intalnesti cu un barbat casatorit? macar puteai si tu sa ne minti si sa zici ca ai 20 ca macar nu ma legam si de varsta ta...baga'ti mintile in cap si vezi de scoala...vai fata m'ai facut sa scuip pe monitor rolling eyes

| yuli10 a răspuns:

Nu esti sanatoasa la cap...

| oz a răspuns:

Daca iti cunosteam parintii...jur...ca oriunde in tara... ii anutam personal ce pramatie de copil esti.
Abuzezi de increderea pe care o au parintii tai in asa hal...de nu am cuvinte sa explic...
est praf...ca persoana intr-o societate...ai un caracter praf...iti bati joc de parintii tai...care probabil s-ar lua la tranta cu o tara intreaga daca ar spune ceva rau de tine...si uite...doamne...suntem gata... si sunt ateu...adu' potopu peste noi...doamne...am innebunit...

| Dara a răspuns:

Scumpo, esti naiva rau si daca pe viitor vei consola toti barbatii care ti se vor plange ca au neveste "c**ve" si vor sa-i controleze, iti intrezaresc o stralucita cariera in constructii - la facut trotuare.
Eu zic sa lasi telenovelele deoparte si sa mai pui mana pe carte, ca ai mai multe de castigat.

| inna a răspuns:

Revino cu picioarele cat mai aproape de pamant..gadeste-te se merita sa distrugi o familie...pt un simplu moft de fata capricioasa?

Lasa-l in pace si gaseste-ti unul de varsta ta.

| Instinkt a răspuns:

Deci tu esti cu. a gandeste-te ca are 2 copii adica ceea ce esti si tu ai vrea sa le spuna mama la copii cand cresc mari ca tatal lor a plecat cu o fata mai mica cu 20 de ani tu dc nu ai avea tata cum ar fi?

| bluerose a răspuns:

Asta e telenovela curata. Nu cred o iota din ce ai scris.

| ellene a răspuns:

Ce tare laughing eu cred ca altcineva e curva aici... fara suparare, nu ai toate doagele laughing ...si nici ala de 25 ani! Ce naiba vede la o pustoaica de 15 oare?

| Kitty a răspuns:

Ar trebui sa iesi cu baieti de varsta ta, nu cu 10 ani mai mare ca tine mai ales ca are sotie, copii. esti foarte naiva... se pare ca el a stiut cum sa te faca sa-l placi asa mult si tu ai cazut in capcana...eu zic sa-l uiti si sa ti vezi de viata ta...iesi cu pers de varsta ta... dar oricum e foarte mare pentru tine.Si nu este frumos sa o faci pe sotia lui asa... in fine tu sti situatia mai bine decat mine.

| AllenTJ a răspuns:

No comment, cred ca ai probleme cu "bibilica" "ashea" la "kterinka"

| Alex >D a răspuns:

Draga mea. sotia lui este prea iubitoare... iar tu esti o curva! PERIOADA

| zuzumic a răspuns:

Fataaaaaaa esti putin intr-o ureche... 1 la mana singura C*va din povestea asta esti u... 2 el poate intra la puscarie daca voi ati facut ceva mai mult 3 u te ai gandit ca o fetita de 15 ani vine si iti zice sti eu sunt amanta tatalui tau... si sa ii vezi pe ai tai ca se certa si pe mama ta trista
4 Fataaaaaa la 15 ani ar trebui sa te joci cu papusi sa iti vezi de scoala sau sa stau cu unu de 80 de ani da sa NU fie insurat si cu copii esti deadreptul o tarfulit*a ieftina
6 daca iti zambeste nu insemna ca te iubeste poate e putin psihopat si ii plac fetitele micute il excita ( at chiar are o problema)
isi bate joc de tine in ultimu hal...
sti ce as face eu in locu lu nevasta.sa te as lua frumos de o ureche si te-as da o mama de bataie de sa ma ti minte pe veci

Fata baga-ti mintile in cap si gasesteti o P*a mai tanara ...care sa nu fie casatorita daca tot nu poti trai fara asa ceva

| dya_4589 a răspuns:

Nu o sa te cert, nu are rost... si eu am fost cu un tip mai mare cu 16 ani sigh dar era divortat, oricum nu a mers. Pana la urma o sa realizezi ca el nu vrea decat sa se distreze, esti mult prea copil pentru el. Stiu cum e, dar mai bine incerci sa-l uiti, el doar te foloseste. Gaseste-ti un baiat de varsta ta, si uita-l, sotia e sotie si nu s-a insurat cu ea degeaba... si chiar daca o paraseste, tot se va intoarce la ea... nu-ti fa sperante. Ai doar 15 ani, ai toata viata inainte si ti-o irosesti suferind pentru cineva care nu merita!

| mariutza a răspuns:

Tot ce vroiam sa iti zic... ti; au zis'o ceilalti. fatuc'o.esti dusa rau...bagati mintile in cap. k wai dee capu tau ce o sa ajungi no talking...nu ai nici pic' de rusine in tine...

Răspuns utilizator avertizat
| pinkpanther_4414 a răspuns:

Vai de mine, nu ti-ai putut gasi si tu 1 de varsta ta? Inca o mai si jignesti pe femeie.Mai bine du-te si fa ceva mai constructiv, de exemplu uita-te la desene...ca poate inveti si tu ceva lucruri bune

| valy07kdpv a răspuns:

Sall! cred ca ar trebui sa consulty un medyk psihyatryk
aere de copil de bani gata ...ca au parintii ancredere an tine?

cred ca nu stiu ce au la usa, cautaty un partener macar fara oblygatii, sa nu te may faca lumea c.va
daca tot nu vrei sa lasy "bayatul " cred ca antradevar estydusa cu capul dar nu cel de pe umery...

| Anca_1481 a răspuns:

La 15 ani umbli cu unu de 25?raised eyebrows Fato cred ca nu gandesti. Tu esti singura c***a din toata poveste, ea are 2 copii cu el spui ca e si insarcinata are tot dreptul sa detina controlul asupra lui si sa`si apere familia de unele ca tine.

Baga`ti mintile in cap, uita`l, vede`ti de scoala k tot incepe mainewinking mai bine cauta alt baiat de varsta ta nu mai umbla cu barbati insurati pentru ca tot pentru tine e rau.

P. S. Ulciorul nu merge de multe ori la apa. deci nu te baza pe faptul ca au parinti incredere in tine, daca vor mai auzi de cateva ori despre asta fii sigura ca nu te vor mai crede.winking

| Haydee a răspuns:

Pe TPU se pun intrebari!
Nu povesti...

| selena_2212 a răspuns:

Spre deosebire de ceilalti utilizatori.eu nu o sa te fac c... a, in schimb o sa te intreb. cum te poti uita in ochii acelui copil implicat in povestea asta? tie ti-ar place ca tatal tau sa aiba o amanta? Sa-ti zic o chestie .cand e vorba de adulti.lucrurile mai trec cu vederea, in schimb cand sunt implicati si copiii.deja nu mai e o joaca. Apropo...nu uita k orice lucru rau, mai devreme sau mai tarziu se plateste!

| twidi a răspuns:

Mda...si tu crezi ca tot ce zboara se mananca? naspa...Cum au mai zis si fetele:TELENOVELA. Acum pe bune...crezi ca o sa isi lase nevasta si copii pentru o fetita? nu imi permit sa te fac c**va... dar esti fraiera.presupun ca i-ai dat si pasarica...aha...pana la urma care era intrebarea?

| maybetoday a răspuns:

Hey baby! mai bagati mintile in cap esti doar un copil ai 15 ani, traiesti viata din plin si lasa-l pe ala de 25 de ani, probabil ca nici nu-i are nici pe cei 7 ani de acasa... draguta mea ia-ti mintile inapoi si gindeste bine la ceea ce faci, nu o faceti si voi C**VA ca e doar un copil nu-si da seama ce face mai bine ia-ti da un sfat bun ca e disperata...desi nu prea cred in ceea ce a scris mai sus, mai degrab ar trebui sa scrie o carte, da dac' e adevarat nu ai decit sa-ti dai seama in ce inkurkatura ai intrat dupa parera mea esti in RAHAT!

sfat: puneti mintile inapoi as face ca >>>> a scris unu mai bine te-ai apuka de carte ai multe de invatat!

| gherghe_9739 a răspuns:

Mai fetito cred ca nu esti sanatoasa la cap daca pui asemenea intrebari, du-te la un control pshiatric si nu te uita dupa oameni maturi.