| Stefan_Cipri_1994 a întrebat:

Cand te dezvirginezi te doare? Adica cand se rupe ata de la penis. Doare? Ce simti?

Răspuns Câştigător
| n3aR a răspuns:

Nu ti se rupe ma din prima... si da cand o sa ti se rupa doar un pic da nu simti nimic deoarece placerea e mai marewinking Nici nu o sa iti dai seamawinking

7 răspunsuri:
| JoshuaNNN a răspuns:

Mori...ramai pe labusca ca sexu` provoaca moarte.

| MLSS a răspuns:

Pentru baieti nu este dureros, doar simtit placere! smug
Bafta :* te pup

| Dantewashere a răspuns:

Da doare...simti placerea de la sex

| Phoenix231 a răspuns:

Prietene ai sa mori timp de o nano secunda, dupa aia vei da ca un disperat la pasarica toata viata.

| ChemoshRDB a răspuns:

O sa te usture si o sa-ti curga sange

| Raaress a răspuns:

Ohh doamne ai sa vezi cum se rupe ce durere este x_x..insuportabil offf mi-e mila de tine prin ce ai sa trecirolling on the floor)

| SwagaGirl a răspuns:

Incearca si ai sa vezi cum este!laughinglaughing