| bogdan123456 a întrebat:

Vreau sa spun ceva.Eu am prietena foarte buna la scoala.
Mereu radem, glumim, vorbim ba chair ne si sarutam cate o data.
Ea este cu mine in clasa.Am intrebato daca vreau sa fie cu mine.
Ea a zis ca i se pare ciudat sa fie cu mine fiindaca suntmen foarte buni prieteni.Cum sa fac sa o convingsa fie cu mine.

PS:suntem amandoi in clasa din a 5 a
acum suntem a 7a
dau vot si funda.

Răspuns Câştigător
| razvi99 a răspuns:

Pai incearca sa iesiti undeva la un suc sau la o plimbare in parc ceva romantic sa vezi ce iese intreab-o daca vrea sa fie cu tine daca spune nu spune-i sa uite faza si ca vrei sa ramaneti prieteni si resemneazate funda plz

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunteti prieteni buni si deocamdata asa ar trebui sa ramaneti[ea nu vrea mai mult decat prietenie]

| Dvxy97rulov a răspuns:

Vorbeste cu ea, incearca sa o saruti. sa fie cu bun gust. Poti sa o chemi afara, la plimbare, film si alte cele. happy

Răspuns utilizator avertizat
| claudyasabo a răspuns:

Insista cu saruturile trebuie sa cedeze

| Andre_Stefy_1995 a răspuns:

Iti Dau Un sfat Lasa Gagica Pana Trecii De liceu Si acolo Vei Gasi mai multe Si Chiar mai Frumoasee Si Care Vor vrea Sa Fie Cu tinewinking