| anonim_4396 a întrebat:

1)La cati ani iti vine sperma? Eu am 11 si mi-a venit.
2)La cati ani iti da parul de la penis si cand faci dragoste, cum e mai bine cu sau fara el.

16 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

1. Între 11-14 ani. Ți-a venit un pic mai devreme dar nu e anormal.
2. Cam tot în același interval de vârstă. Părerea mea este că este o chestie de bun simț să îți razi părul pubian.

| Pandicorn123 a răspuns:

Tu la 11 ani te gandesti la sex pe romaneste. Scoate-ti tampenia asta din cap ca iti strici si tie viata si ei. Pune mana pe carte si invata ca mai ai mult pana a-ti incepe viata sexuala. Si nu te mai gandi la toate tampeniile. Ia uite mai la ce se gandeste el, la penis cu par, la dragoste, si la sperme. Renunta si nu te mai gandi la asta. A si un mic sfat du-te la psiholog, iar parintii tai pun pariu ca nu stiu despre asta. RENUNTA!

| Lorenada a răspuns:

1. Cand incepi sa te maturizezi iti vine sperma, eu vad ca tu te-ai maturizat devreme...deoarece voi baietii va dezvoltati mai greu ca fetele.
2. Aceeasi situatie cu maturizarea, sa stii ca atunci cand faci dragoste e mai bine fara par fiindca fetele nu iubesc ca voi sa fiti,, parosi''. Insa, te sfatuiesc ca sa nu te epilezi la o asa varsta frageda, deoarece mai tarziu o sa-ti fie mai greu sa scapi de el. Bafta!

Alte răspunsuri
| Ralucutza a răspuns:

Tu scumpule ai ajuns la pubertate. Arunca o privire aici http://www.desprecopii.com/info.asp?id=1667

Alte răspunsuri
| gabrielaoana11 a răspuns:

1. Oricand
2. Oricand
3. Fa cu, dar poti sa nu faci acum.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ah si inca ceva: sunt sigura ca esti troll.
Pentru cei care nu stiti: http://www.tpu.ro/utilizator/bcqv/intrebari/

Alte răspunsuri
| Ahn_Iulian_1996 a răspuns:

La 14 ani

| Ahn_Iulian_1996 a răspuns:

In schimb parul iti da pe la pubertate 12-13 ani

Alte răspunsuri