| Chimilica a întrebat:

Am facut cunostinta cu o fata acum ceva vreme. Am fost cu ea si prietenele noastre la disco. Mica mare problema este ca e indragostita de baiatul de care sunt si eu indragostita. Dar eu am fost prima.
Aseara am visat ca eram la ea acasa eu cu prietena mea cea mai buna, si ea era cu el.
Ce sa ma fac? Am inceput sa tin la acest baiat, ba chiar imi vine sa plang cand ma gandesc. F+V

Răspuns Câştigător
| JustMe_7096 a răspuns:

Intreab-o daca tine la el asa de mult km ti tu! daca da atunci eu zic sa nu va sacrificati prietenia pentru un baiat! daca nu...atunci nu mai ezita si intreaba-l daca vr sa fie cu tine! dar mai e o problema? el p care dn voi o plc? p ea sau p tine? daca o plc p ea nu prea ai ce sa faci! dar daca te plc pentru tine atunci e ink un motiv in plus sa fiti imp! baftaaawinking

1 răspuns:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Pai corect ar fi ca tu sa iti incerci prima norocul, avand in vedere faptul ca tu ai pus prima "ochii pe el". daca nu te place nu ai ce sa faci. Trebuie sa renunti, desi iti va fi foarte greu sa accepti asta la inceput. Bafta!kiss