| anonim_4396 a întrebat:

Salut..Am nevoie de ajutor urgent...Pai explic problema : cu aproximativ 1 luna in urma am facut cunostinta cu un baiat din oras, eu veneam de la capitala in rutiera cu dinsul si linga mine s-a asezat un barbat in stare de ebrietate(un alcoolic ufff ce miros era de la el) si se lega de mine si baiatul cu care am facut cunostinta mi-a spus sa ma asez linga el si in final am facut asa cunostinta. El e mai mare decit mine cu 9 ani. pai eu am 17 el 26 si s-a inceput tot romanul de dragoste. Imi placea mult ca era grijuliu eu eram bolnava si el imi aducea fructe, pizza flori acasa.Si in ultimul timp el imi spune ca ma vrea in fata, ca vrea sex. apoi eu am spus nu, si ne-am despartit pentru ca el este matur si are niste cerinte, si iar am inceput sa vorbim zilele acestea si azi am iesit, si el din nou cu tema lui iubita, pai eu nu sunt virgina dar totusi asa repede totul nu stiu ce sa fac...Imi place mult de el, el e distractiv, am facut cunostinta cu prietenii lui dar intr-o zi el a accentuat ca vrea sotie copii si asta nu o sa fie cu o fata de 17 ani. Eu stiu ca nu e serios intre noi dar totusi imi place mult de el pot sa spun ca m-am indragostit si apropo el astazi incepea tema cu sex oral..prostii eu nu stiu ce sa fac, dati-mi sfaturi va rog ca nu mai am la cine sa ma adresez. Stiu ca la noi nu o sa fie mai mult decit sex dar totusi sa risc ori nu apropo eu am avut numai un partener si imi e frica

4 răspunsuri:
| johnyboy a răspuns:

Daca simti ceva pentru el, de ce nu? pana la urma nu ai nimic de pierdut, nu mai esti virgina, ce te retine sa fii fericita? poate el nu vrea chiar doar sex de la tine, si pana la urma noi baietii chiar si indragostiti lulea tot sex vrem de la voi....asa ca de ce s-o mai lungesti? just do it! ....IN VIATA SA-TI PARA RAU DE CE N-AI FACUT, NU DE CE AI FACUT!

| andreiuuutza a răspuns:

Sfat:nu te lega la cap daca nu te doare. Tipul vrea doar distractie, nimic serios, asa cum ai spus si tu, deci, stai deoparte.Stiu,esti indragostita, te gandesti ca daca faci asta vei ramane cu el mult mult timp...si de fiecare data cand incerci sa renunti si sa mergi mai departe incepi sa regreti.Dar te asigur ca daca o sa faci cum vrea el, tu nu vei fi niciodata fericita intr-o astfel de relatie, relatie care la un moment dat se va termina, iar tu vei ramane singura, dezamagita si vei regreta tot ce s-a intamplat.Deci tot la regrete se ajunge, dar mai bine regreti acum ca pleci si il lasi cu aventurile lui, decat atunci, zic eu.Succes!

| neutrino a răspuns:

Tu ai inteles foarte bine ca el de la tine nu doreste decat sex. Daca vrei bine, daca nu, refuza-l. Dupa aceea, oricum va afla tot satul.

| DOMENIK a răspuns:

Mai inti trebuie sate gindesti de ce sa faci sex numai pentru ca vrea el sau pentru ca il iubesti? dar pe uram sa nu-ti para rau de ceea ce faci!