| iloveunicorns a întrebat:

Salut, am o prietenă foarte apropaită, şi sunt fisu`[virtual] xD, aşa, deci, azi mi-am pus poză cu mine la avatar [pe mess], şi o zis : Cine e frumushelu ala din avu tau? şi eu i-am zis că eu sunt, iar apoi a zis că is frumos xD, aşa, apoi, am vorbit despre mai multe lucruri şi i-am spus : mami! mi-am făcut o prietenă![tin cont că nu era nimic intre noi ], iar ea, din veselă, părerea mea, a devenit tristă a zis "bv" iar apoi nu a mai vorbit. Ok, peste 1 oră, am pus poză cu mine si pretena mea sărutându-ne, iar ea : Zuzzu pinck Love:
Ea : cei cu poza aia?))
Eu : Nu te int :p
Ea: bd
Ea: is mata
Eu : ba no
Ea : ba ma intereseaza...
Eu: eee pl
Ea: bene
Ea:sad pe tine
eu: bine
Şi nu am mai vorbit de o juma` e oră, şi tin să vă spun că ea are gagiu, cu poză la av cand se sărută, la fel şi eu... :
http://imageshack.us/photo/my-images/191/16311056.png/
Aşa... Dar, voi credeti că simte ceva pentur mine? Mi-a mai spus odată : eu i-am spus că mă place, iar ea a zis de ce nu.
Fundă!

1 răspuns:
| LiviuAlan a răspuns:

Pai in primul rand in ce joc esti fisu! PLEASE! vreau sa joc si eu!

Revenind la a le noastre:cred ca te place. Cere-i o a doua sansa sau nu stiu!