| Minim2 a întrebat:

Cum as putea sa fiu cu un baiat care ma place si eu pe el laughing? Nu prea putem fi impreuna x_X pentru ca acum cateva zile un baiat i-a spus ca il loveste daca mai vorbeste cu miine, si fosta lui prietena ii spune minciuni despre mine cum ar fi : vezi ca aia mi-a zis toate mesajele vorbite cu tiine ( si eu nu i le-am aratat ) laughing) chestia e ca el nu prea mai vorbeste cu mine pt.ca nu vrea sa se certe si sa se ia la pumni cu ei big grin cu baietii aia laughing)) de asta nu putem fi impreuna...toate imi zic : fi cu el da-i in colo laughing ca va potriviti si chestii de genu` dar eu nu stiu ce sa fac..Decii..ce as putea face? Dau funda pentru.cel mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| MishikiCrisy a răspuns:

Exact asta si trebuie sa faci. Fii cu el! Nu fi fraiera! Ce treaba au ei in relatia voastra? Daca tu il placi si el te place fiti impreuna! Vorbeste cu el ca e o minciuna ce iti zice fata aia si spune-i baiatului sa il lase in pace.

2 răspunsuri:
| 1Mihai1 a răspuns:

Vorbeşte cu el, lasă-i pe ceilalţi!

| Iiioana a răspuns:

Pai ai putea sa il suni daca ai si tel! sa va intalniti alt undeva dar fara sa stie ceilanti baieti si fete ca daca va vede impreuna v-ati dat de col...si in primul rand de ce le-ati spus ca vreti sa fiti impreuna e si vina voastralaughing:d