| Aѕнℓєу♥ a întrebat:

Fac o luna de cand sunt cu prietenul meu pe 1 Septembrie.In ultimele saptamani nu stiu ce are.Am pe mess niste prietenii foarte buni, ei nu stiu ca am prieten.Acuma 2 saptamani am fost sa am intalnesc cu el, m-am intalnit cu 2 prieteni, si ei au obiceiul sa am pupe pe obraz si sa-mi zica "Scumpa". El nu stia ca se intampla asa, s-a suparat dintr'o data si a plecat. L'am prins din urma si a zis sa'l las in pace ca numai are ce discuta cu mine. I'am spus ca'l iubesc chiar daca sunt de putin timp cu el. Mi'a spus ca ma uraste si sa'l las in pace. S'a dus inainte, eu am inceput sa plang, el s-a uitat dar nu a vrut sa vina sa'si ceara scuze.Pe mess, scria la status "Sunt disponibil pentru toti prietenii mei cei mai buni care nu m'au tradat, cu exceptia lui iubita mea". I'am spus iarta'ma, dar el a iesit.Acum 1 saptamana, am trecut pe langa el, am zambit iar el s-a strambat, si'a intors capul dupa mine, pe urma l'am vazut cand se intalnise cu o fata. Fata era sexy imbracata, ea are vreo 12 jumate[cu egari si cu o rochita scurta], el se uita la ea, ea il intreaba daca iese la un suc cu el.Se auzea de la o posta, se uita la mine, imi facea in ciuda.Numi vine sa cred, acceptase. Mi'am sunat prietenul cel mai bun de la gradinita.Vine cu mine oriunde, ma apara, el e mai mare ca mine cu 3 ani si de cat iubitul meu cu 2.Este foarte bun cu mine ma ajuta cu orice, ma sprijineste cand mi-e greu. A venit intr'o secunda. Apoi am mers sa'i urmarim. O i'a in fata lui fata aia, el se uita la corpul ei.Tot ce facea ea privea x(. Am inceput sa ma enervez.Si'au ajuns la un bar.Nu am auzit ce ziceau ei dar m-am asezat langa ei masa'n masa eram si se uita la mine si nu stiu ce i'a spus ei la ureche. Apoi s-a strambat la mine.Sapt asta a venit la mine sasi ceara scuze. Voi ce credeti? Il iert? Sunt eu o proasta ca tin la el?

11 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Pai.nu il ierta.intradevar ai si tu greseala ta. dar nu trebuia sa reactioneze asa.si nu e vina ta ca tii la el. pur si simplu sa intamplat.ca inima nu alege pe cine sa iubeascawinkingpur si simplu se intampla

| paramore a răspuns:

Se vede ca va place sa va jucatioh go on
tu ai gresit prima, el ti-a intors-o
acum impacati-va si lasati-va de prostii

| 80Cris a răspuns:

Jocuri de adolescenti. Ramai cu el daca ti-l doresti.

| Gabitsza a răspuns:

Nu il ierta. Buine ca s-a intamplat acum si nu s-a intamplat mai tarziu. Si tu ai fost de vina cu prietenii tai.Nu trebuia sa faci asa de fata cu el pentru ca sa fim sinceri si tu te-ai fi suparat daca erai in locul lui. Dar totusi el a exagerat deci lasa-l.Gasesti altul ca esti mica. O sa iti treaca de el happy

| vio122 a răspuns:

Nuh cred ca merita ...pentru un fleac s`a suparat... j eu am la fel ca tine pr buni si cand ma intalnesc cu ei ma pupa pe obraz dar niciodata pr meu nuh a fost impotriva. eu cred ca doar a cautat motiv sa te paraseasca sau doar vrea sa te incerece sa vada cat tii la el.

| andreea9490 a răspuns:

Parerea mea este ca ati petrecut foarte putin timp impreuna si tu ai inceput sa ti la el foarte repede. iar daca acum la inceput se supara din fleacuri dastea.maine poimaine e in stare sa iti interzica sa iesi cu prietenii taihappy vorbeste cu el despre treaba asta. iar daca iti va promite ca se va schimba mai acordai o sansa.

| M4RC3L a răspuns:

Dupa o luna in povesta in care cu greu m-am tinut san u adorm, cred ca nu esti o proasta ca il iubesti. Eu cred ca el a vrut sa te incerce sa vada daca tu mai tii la el, daca nu tineai la el, nu il urmareai, dar el a vazut ca il urmaresti...si s-a gandit:,, fata asta chiar ma iubeste,, si de aceea a venit la tine si sia cerut scuze.winking
Cred ca merit o fundita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il mai ierta happy Nu merita. Tu ai incercat sa ii explici dar turcu turc ramanehee hee Lasa-l sa stea cu fetita sexy big grinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fat-o esti ok lasa-l in pace nu e de nesul tau

| NebuniKkdeea a răspuns:

Ea spun sal ierti sai mai dai o sansa poate se schimba n-o sa mai fie asa gelos, nu esti o proasta trebuie. sal crezi si pe el ca el cand tea vazut ca acei baieti te pupau pe obraz si tiar fi spus scumpa e logic sa fi fost gelos in ziua de azi aproape toti baietii sunt gelosi. Explicai cei treaba aia cu scumpa si pupatul st sigura ca va intelege dar e bine deoarece sia cerut scuze mii de baieti nu fac asta eu zic ca merita din plin si tine la tine foarte mult de asta a si facut cea facut. Funda!

| Narcysa a răspuns:

Mai dai macar o sansa...eu cred ca merita. Dar daca se mai supara din nou dintr-o prostie paraseste-l.