| baiatultrist256 a întrebat:

Salut, numele meu este Andrei si am o mare problema care ma face sa ma simt stanjenit. In ultimul timp am inceput sa merg pe la biserica fiind data o problema in familie, insa acolo am dat peste o doamna minunata, mai exact o doamna preoteasa. Am inceput sa ies cu dansa iar usor usor ne-am apropiat intr-un fel sau altul avem o relatie, îi dau dansei bani pentru fuste, rochii, pantofi, dresuri, esarfe, baticuri ma simt putin folosit insa dansa ma rasplateste cum se cuvine. Eu la activ am 26 de ani iar aceasta 42, m-am gandit in ultimul timp sa o cer de sotie, ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Gaina bătrână si morcovul tânăr împreună fac supa buna

| Violleta2022 a răspuns:

Troll!

Preoteasa este SOTIA preotului, deci povestea ta inventata este de cea mai proasta inspiratie.

| VoidEternal a răspuns:

Troll. Boring.

| Madaxo97 a răspuns:

Interesanta poveste laughing

| Caracox a răspuns:

Cum adica e preoteasa? Adica e sotie de preot?