| Ionică a întrebat:

Pentru fete: Ce parere aveti despre baiatul care a avut mai putine iubite? Pentru baieti: Ce parere aveti despre fata care a avut mai putini iubiti? Multumesc!

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, parerea mea e ca poate nu a intalnit fata potrivita si poate nu a vrut sa se avante intr-o relatie dupa ureche, nu am nici o parere buna dar nici una rea.

| Pupily92 a răspuns:

Poate nu a avut o parere buna despre fete, nici incredere in ele.eu de ex am 18 ani si am iubit de 2 ori.am iubit odata in secret si acum imi iubesc primul, actualul si singurul prieten. eu nu am avut incredere in baieti.si totusi. unii rad de mine ca am 18 ani si ca am avut un singur iubit happy

| L a răspuns:

Cred ca nu s-a regasit in niciuna dintre relatiile pe care le-a avut, nu cred ca e nimic rau in asta.`happy

| Sice a răspuns:

Tot respectul pentru fetele ce nu cad usor in plasa baietilor! Felicitari fetelor imi/ne faceti viata mai frumoasa straduindu-ne sa va avem! Este o pura placere sa ai un ''premiu'' in maini dupa ce te-ai luptat pentru el! Nu uita caci daca te lasi prea usor cucerita vei fi etichetata ca un premiu usor.Concluzia? Baietilor le place sa lupte pentru ceea ce vor, deci daca doriti sa tina la voi aratati-le ca sunteti cu adevarat un premiu fetelor!

| LaCrImI sI nUmAi LaCrImI a răspuns:

Ca nu a gasit fata potrivita de exemplu iubi meu care are aproape 20 de anii a avut 5 iubite dar a avut relati de lunga durata eu de exemplu am aproape 17 anii si pana acum am avut 4 prieteni cui care am avut relati de lunga durata

| moftuliki a răspuns:

Dca un baiat a avut mai putine iubite nu cont poate akel baiat este ff calculat si se implica doar in relati serioase care sa dureze mult timp nu cateva luni. deci nu am parere de rau despre ei big grin

| jane' a răspuns:

Daca a avut putine iubite, este Ok; nu este nimic gresit in legatura cu asta. Poate nua vrut sa se avnte intr-o relatie care nu prea il satisfacea. Depinde si de comportamentul lui, si poate fetele fug de el.

depinde de baieti.big grin

| ROSALIEX3 a răspuns:

Daca a avut mai putine iubite inseamna ca e stabil...sau ca el are ceva cu care le deranjeaza