| Tudor131998 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru si de sinceritatea voastră, eu am niște probleme in timpul sexului, deci știu ca prima problemă este varicocelul ceea ce urmează sa fac operație dar a doua in timpul actului sexual de fapt nu reușesc bine să în încep cînd deja eu sunt gata (cred ca ați înțeles) la WC cînd merg, o fac ft greu imi creeaza disconfort parcă ma doare, parcă ma ustură, eu ma gandesc ca am răcit, prostata sau nici nu stiu, acum nu am posibilitatea de a merge la un doctor însă peste 2 saptamani plec in țară si ma vă voi adresa la un doctor insa pana atunci vreau sa știu care-i problema. Cand eu eram in forță si sănătos actul sexual dura 15, 20 min acum nici măcar nu-l pot începe. Ce se întamplă, ce am? Vă rog seriozitate.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să mergi la medic cât mai repede.

| xZeRo a răspuns:

Salut, Tudor. Cand intervine un astfel de subiect lucrurile devin serioase si nu este loc de gluma nici cat unghia mica.
Este bine ca apelezi la doctori.
De asemenea, cauta-ti si un duhovnic iar el te va indruma spre insanatosire. Citeste despre vindecarea omului cu mana uscata.
Pe langa consult medical, este necesara si participarea la Sfanta Liturghie, Spovedanie, Maslu si vei fi vindecat.
Sa te ajute Domnul Iisus!

| Tudor131998 explică:

Îmi pare rău pentru tine, sincer.