| Andrewwwbb a întrebat:

Salut TPU! Am o întrebare, cum as putea sa o chem pe iubita mea la un hotel ca vrea sa facem sex? Gen nu știu cum sa o invit pentru ca îmi este rusine.

3 răspunsuri:
| ania a răspuns:

IDaca tot va iubiți, însoară-te cu ea prima data, și n- o sa- ți mai fie rușine sa o invit la orice hotel.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă ea vrea sex, nu este nevoie sa o inviti tu la hotel ca vine ea singura.

| iulia0514 a răspuns:

Nu prea ai cum dacă îți este rușinehappy măcar a-ți discutat despre asta?